2737
2734

بله عزیزم

سه ماه بعدش با دومین اقدام باردار شدم 

یه روز خدا بهت یه فرشته کوچولو میده که وقت نمیکنی به این روزات اصلا فکر کنی

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اردیبهشت ۴۰۱ سقط کردم روحیه ام خراب شد مرداد اقدام کردم بهمن ماه باردار شدم الحمدالله.

اوایلش فکر اون سقطه و اینکه خدا تکرده دوباره تکرار بشه اذیت میکرد خیلی زیاااااد ولی خب خدا ارحم الراحمینه

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
2728
😭😭😭😭دعا کن برام

بعد سقط رحم اماده ست خیلی زود باردار میشی عزیزم نگران نباش 

سعی کن خودت رو تقویت کنی و چیزای مقوی بخوری

انشالله خدا بهترین هارو تو تقدیرت بذاره قشنگ من♥️

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
من سه ماهه سقط كردم، همش ميگم الان اگه بود ماه فلان بودم، يه ماه ديگه زايمانم بود مثلا، داغون شدم سر ...

چند هفته سقط کردی عزیزم؟

😔 دقیقا منم همینا رو میگم استرسی بودم از اول ولی الان داغون شدم

2738
من اردیبهشت ۴۰۱ سقط کردم روحیه ام خراب شد مرداد اقدام کردم بهمن ماه باردار شدم الحمدالله. اوایلش فک ...

علت سقطت چی بود عزیزم؟

چند هفته سقط کردی؟

😔توروخدا برام دعا کن خدا بیشتر از این اذیت و امتحانم نکنه

😞تنبلی تخمدان دارم

فقط خودت رو تقویت کن و رحمت رو گرم نگهدار

بقیش رو بسپر به خدا باور کن زمان بندی خدا حرف نداره خودش تو بهترین موقع میده بهت عزیزم

من پارسال آبان تازه فهمیدم حاملم ،اون نمی‌دونست هنوز  تو ی بحث شوهرم کتکم زد محکم لگد زد تو شکمم نمیدونم چرا 

نیم ساعت بعد لرز داشتم انگار پریود شدم  

البته من دو ماه پریودم عقب افتاده بود بی‌بی زدم فقط

آخر ی شب این گریه ها سوی چشامو میبره...

عزیزم میدونم سقط چقدر سخته ولی وقتی سخت تر میشه که خدای ناکرده تکرار بشه حتما آزمایشات مربوط به سقط مکرر و انجام بده دکترا به من میگفتن بعد از ۳ بار سقط آزمایش لازمه به خاطر حماقتی که کردم و به حرفشون گوش دادم روزای زجرآوری و تجربه کردم که تا همیشه تو خاطرم میمونه