2737
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 880985 بازدید | 47889 پست
ان شالله اینبار نتیجه میگیرین. بهتره دو سه ماه هم خودت و هم همسرت خودتونو تقویت کنین. تا جنین قوی تش ...

دهترا برا مورفو پایین چی خوبه 

میخوایم میکرو کنیم همسرم تحرکش کم بود مورفو هفت بود 

یک ماه پروکسید خورد الان مورفو شده پنج....عکس جواب داده.چی بدم بهش لطفا کمکم کنید.مورفو پنج خیلی افتضاحه؟

کمپرس یخ برا چی اسپرم مفیده

خدایا معجزه کن.....کافیه که خدا بخواد سلطان سلیمان خ ر کیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سلام دوستان عزيز خوبيد

به همه عزيزاني كه تو اين مدت كه غايب بودم تبريك ميگم من بعد يه وقفه ٤ماهه بازم ميخوام شانسم رو امتحان كنم

دكتر گفت  ١٧ ارديبهشت prpو هيسترو خراش انجام ميده

ولي ماه بعد ميشه انتقالم

حالا موندم زود نيست واسه prp

نت رو خوندم زده بود سه روز قبل انتقال واسه من ١٧ خون ميدم ١٩ پي آر پي و ماه بعد انتقال

اگر ممكنه منو راهنمايي كنيد

کسی نیست آزمایش های منو ببینه و جواب بده؟؟؟ لطفا بگین برای این آزمایش ها باید قبلش شرایط خاصی رو رعا ...

باید دو ماه از سقطت بگذره بعد این آزمایشاتو بدی. من دقیق نمیدونم ولی مال شما از مال من کامل تره

خدایا منم مادر کن
2740

سلام دوستان ، من پنج بار سقط داشتم، اولی و دومی رو تو هفته های ۹و۶ با وجود ضربان قلب از دست دادم ، بارداری سومی پوچ بود و خیلی طبیعی پریود شدم بدون دفع چیزی، در بارداری چهارمم با استفاده از آمپول آنوکساپارین و قرص پردنیزولون و آسپرین تا هفته ۱۴ پیش رفتم  ولی کیسه آبم پاره شد و ختم بارداری، با وجودی که فکر میکردم دیگه ایندفعه از اون شرایط بحرانی گذشتم و بارداریم به سلامت پیش میره، و تا رفتن به بیمارستان که ۴روز طول کشید هنوز ضربان قلب داشت بدون حتی ذره ای آب که با قرصی که بیمارستان برام کار گذاشتن نابود شد، خیلی سخت بود خیلی، ایندفعه رفتم پیش دکتر حنطوش زاده تهران برام یک سری آزمایش و عکس رنگی نوشت که همه رو انجام دادم، در عکس رنگی معلوم شد چسبندگی شدید دارم که با دو بار عمل هیستروسکوپی رفع شد و برداشته شد، تو آزمایش خون هم معلوم شد غلظت خون دارم و مشکل ایمنی بدن، آزمایش ژنتیک منم ۲درصد مشکل کروموزومی داشت اونم کروموزوم ۱۳که دکتر ژنتیک گفت اصلا به سقطات مربوط نیست، با این وجود برای بار پنجم باردار شدم ایندفعه علاوه بر آسپرین و آنوکساپارین و آمپول پروژسترون هر ۲۸روز سرم ivig هم استفاده کردم و تا هفته ۱۵پیش رفتم ولی کیسه آبم دوباره پاره شد، و همون اتفاق دفعه قبل تکرار شد، ایندفعه هم تا لحظه آخر ضربان قلبش میزد، این اتفاق مربوط به یک ماه پیشه ، واقعا موندم تو حکمت خدا، و امیدمواز دست دادم برای ادامه راه ، اومدم اینجا بنویسم شاید کسی با شرایط من بوده بارداری سلامتی رو گذرونده باشه تا امیدی بشه واسه ادامه راه من ، ممنون دوستان ، ببخشید اگر زیاده روی کردم در نوشتن، 

دهترا برا مورفو پایین چی خوبه  میخوایم میکرو کنیم همسرم تحرکش کم بود مورفو هفت بود  یک م ...

سلام  عزیزم من اطلاعی از داروی اسپرم ندارم . مورفو ۵ پایین هست ولی خیلی  افتضاح نیست . آزمایش دی اف ای هم شوهرت داده ؟ 

سلام دوستان ، من پنج بار سقط داشتم، اولی و دومی رو تو هفته های ۹و۶ با وجود ضربان قلب از دست دادم ، ب ...

سلام عزیزم واقعا متاسفم به نظرم برو پیش سهیلا عارفی تهران کامل بررسی بشی . سقط چهارم  و پنجم سرکلا ژ شده بودی ؟ میشه آزمایشات رو بفرستی ببینم 

سلام دوستان عزيز خوبيد به همه عزيزاني كه تو اين مدت كه غايب بودم تبريك ميگم من بعد يه وقف ...

سلام عزیزم انشاءالله این سری مثبت میشه این سری سرم هم بگیر من از سیکل انتقال اطلاعی ندارم 

باید ناشتا باشی . آزمایش پرولاکتین هم داری شب قبلش نباید نزدیکی داشته باشی سوتین نباید هم شب قبلش هم روز آزمایش نباید ببندی شب قبلش سینه نباید تحریک بشه . برای عکس رنگی فکر کنم یکی دو روز بعد پاک شدن پریود باید انجام بدی مرکزی که عکس رنگی نوبت می گیری بهت میگن قبلش چی استفاده کنی . آزمایش انعقادی  و ایمنی و عکس رنگی دکتر واست نوشته یه نسخه رو نتونستم بخونم . شوهرت هم حتما آزمایش اسپرم و دی اف ای اسپرم مرکز ابن سینا انجام بده . آزمایشاتی که دکتر پاکروش نوشته کامل نیست توی تاپیک سقط مکرر / تبادل نظر نی نی سایت دومین تاپیکی که به این نام هست صفحه ۲ کاربر مهدیا لیست کامل آزمایشات سقط رو گذاشته . شما باید حتما قبل اقدام و توی اقدام تخمکت رو تقویت کنی با سیاهدونه و عسل و پودر اینوفولیک یا قرص اووبوست . آزمایش کاریوتایپ خودت و شوهرت دادین ؟ 

سلام عزیزم واقعا متاسفم به نظرم برو پیش سهیلا عارفی تهران کامل بررسی بشی . سقط چهارم  و پنجم سر ...

سلام خانمی ، نه سرکلاژ نشدم ، چون دهانه رحمم کاملا بسته بود ، چشم الان می زارم آزمایشامو ، ممنون عزیزم.

2706