2752
2734
عنوان

رو مزار بابام، یه پارچه مشکی کشیدیم......

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 25 پست
عزیزم خدا آبروی بندشو نمیبره خدا ستارالعیوبه این کاره آدماست حالا به هر دلیلی میتونه باشه شاید یه مع ...

تیکه کردن پارچه چ نغعی داره؟ مثلا اینکارو کردن ک چی؟ اخه همون موقع سریع پارچه آوردیم ب پنج دیقه هم نکشید 

مثلا اینکارو کردن ابرومون بره؟ اخه اینکارشون چجوری میتونه باعث ابروریزی بشه؟ 😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخاطر اعمالش نیس؟ من باید چیکار کنم الان؟ 

ن خدا اینقدر مهربونه میشه تا یکی فوت کرد اینطور رسواش کنه این کار بیشرفای انسان نما هست کاری نمیشه کرد ممکنه سنگ هم بذارین بیان بشکنن و... اون خدابیامرز ک فوت شد با پاره کردن و خراب کردن چیزی به دست نمیارن برات بی اهمیت باشه واکنش نشون بدی بعدا بدتر میکنن ک حرصتون دربیاد 

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
2731

خودت رو درگیر این کاررا نکن بعضی بچه ها شر هستن هر خل بازی ای رو ممکنه بکنن یهو خل خلیشون گل کرده رفتن این کاررو کردن تا میتونید براش زیارت عاشورا و قرآن بخونید الان خیلی احتیاج داره هیچی به جز اعمال خوب الان به دردش نمیخوره به جا فکر کردن صلوا نبفرست استغفار کن براش نماز بخون

بخاطر اعمالش نیس؟ من باید چیکار کنم الان؟ 

خیر همچین موردی به خاطر اعمال پیش نمیاد. اگه قیچی شده یعنی یه نفر کینه از ایشون داره که حتی به پارچه ی رو قبر هم رحم نمیکنه. خدا رحمتشون کنه.

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋

یوقت سگی حیوانی اومده پارچه گاز گرفته اینا فکرتو درگیر نکن

ن کار دشمنه نه نتیجه اعمالش 

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
تیکه کردن پارچه چ نغعی داره؟ مثلا اینکارو کردن ک چی؟ اخه همون موقع سریع پارچه آوردیم ب پنج دیقه هم ن ...

خدا رو شکر کنید به پارچه اکتفا کردن، هستن آدمایی که مرده رو از قبر میکشن بیرون و بی احترامی میکنن. فایده ای نداره پاره کردن پارچه یه نشونه اس بیشتر. به نظر من بیشتر برای آزار بازمانده ها هست یعنی بریدن که به شما یه هشدار بدن یا اذیت کنن.

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋

خدا پدرتونو بیامرزه روحشون شاد🙏

مزار بغل دست پدربزرگمو  سنگ قبرشو جایی ک عکس چهره اش هستو شکوندن ی پسر جوونه خدا بیامرز

کار باد و فرسودگی پارچه و اعمال و..‌‌ نیست کار ی شخصه 

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
خانوم پرست صحبت کن

حالت خوب نیستا😐 میگیم شاید از سر دشمنی یکی پاره کرده یه چیز میگی میگیم شاید معتاد پاره کرده یه چیز میگی میگیم خدا آبروی بندشو اینجوری نمیبره یه چیز میگی.. خودتم حتما حرف مادرتو قبول داری🙄

خودت میگی پدرم آدم خوبی بوده فقط گاهی با مادرم بحث داشته ولی مادرت میگه بخاطر اعمال و اخلاقشه خب نباید پشت سر کسیکه هنوز چهلشم نشده اینجوربگه