2733
2734

اخه رسمه تا چهلم پارچه مشکی میکشیم رو مزار

بعد از چهلم سنگ قبر میچسپونن

امروز ک رفتیم، پارچه ای ک رو مزار بود سه چهار تا تیکه شده بود،مثل  حالت اینک ینفر اومده قیچی کرده

چند تا تیکشم دور تر از مزارش افتاده بود 

اتفاقا مزار کنار بابامم هنوز سنگ قبر نچسپوندند و پارچه روی مزارش بود، اما اون سالم بود

تو یک روز هم فوت شدن اما اون هنوز پارچش همونجور سالم بود

دلیلش چیه، ینی کسی اومده قیچی کرده؟ اخه مگ مرض دارن؟ فک نمبکنم کسی همچین کاری کنه اخه چ کاریه اصلا 

هیچ سودی نداره براشون

ترسیدم بخدا، مامانم همش داره میگ بخاطر اعمالشه، چون  بداخلاق بود 

اخه ربطی دارن😕

مغزم پره، چرا اینجوری شده، اصلا چی ب چیه😭😭😭

بابایی منک فرشته بود بمیرم براش

چطور بعد بابا باید زندگی کرد

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤

خدا رحمتشون کنه این چندروز باد شدید بوده شاید پارچه هم یکم پوسیده بوده این فکرا رو نکنین

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کار یه نفر بوده خدا لعنتشون کنه حتما با شما یا بابات دشمنی داشتن به احتمال زیاد هم از فامیل بوده 

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
یکی از سر بدخواهی و دشمنی کرده  ولی اگه خدا بیامرز بد اخلاق بود که دیگه مشخص...

با مامانم یخورده بحث میکردن 

ولی برا همه ادم خوب و ساده دلی بود 

ینی بخاطر اعمالشه، اخه ربطش چیه ب پارچه؟ 

بعدم پارچه رو تیکه کنن بخاطر دشمنی، کی میاد اینحوری دشننی میکنه😕

احتمالا پوسیده شده طی

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است