2752
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 882782 بازدید | 47901 پست
اتاق و جدا نكنيااا سه تاتون پيش هم بخوابيد بدترين كاره اينكار من كارنو ميذارم تو گهواره بغل تخت خ ...

جدیدا دخترم خیلی بد شیر میخوره کم میخوره واسه همین خوابشم کم شده تا میخوابه بیدار میشه . چیکار کنم؟

مینا قری هستم
جدیدا دخترم خیلی بد شیر میخوره کم میخوره واسه همین خوابشم کم شده تا میخوابه بیدار میشه . چیکار کنم؟

عيبي نداره

مدام بهش شير بده عادت كنه

اگه ميتوني وعده ي قبل خوابو با شيشه بهش بده 

با شيشه بيشتر ميتونه بخوره و سنگين تر ميخوابه

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عيبي نداره مدام بهش شير بده عادت كنه اگه ميتوني وعده ي قبل خوابو با شيشه بهش بده  با شيشه بي ...

میترسم شیشه بدم سینمو دیگه نگیره . همینجوریش دو دقیقه میخوره ول میکنه . 

مینا قری هستم
2731
یاس عزیز بهم گفته بود  برای اینکه بدونی سرم لازمی یا نه باید ازمایشhlaبدی که تبریز دکترم ننوشت ...

هیسترو رو حتما انجام بده. hla dr باید انجام بدی. برای آنوکسا هم 6000 بهتره. اگه نیازت کم باشه بعدا تو هفته های بالای بارداری میتونن 4000 کنن. 

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
مثلا چی رو؟

ممکنه یه سپتوم یا بافت مرده تو رحمت باشه که عکس رنگی نشون نداده باشه. اما با هیسترو بهتر میتونن رحم رو بررسی کنن.

هیسترو رو حتما انجام بده. hla dr باید انجام بدی. برای آنوکسا هم 6000 بهتره. اگه نیازت کم باشه بعدا ت ...

با اینکه مشکل انعقادی بود یدونه جهش داشتم ۴۰۰۰داده بود سرم هم نداد.حتی اگه ازمایشمم ندم همون سرم رو میزنم. بخداخسته شدم از شکست

خدایا معجزه کن.....کافیه که خدا بخواد سلطان سلیمان خ ر کیه
با اینکه مشکل انعقادی بود یدونه جهش داشتم ۴۰۰۰داده بود سرم هم نداد.حتی اگه ازمایشمم ندم همون سرم رو ...

ان شالله اینبار نتیجه میگیرین. بهتره دو سه ماه هم خودت و هم همسرت خودتونو تقویت کنین. تا جنین قوی تشکیل بشه و به امید خدا بارداری سالمی در پیش داشته باشی.

سلام خانوم ها لطفا بهم کمک کنید من دو روز سرما خوردم عصر احساس کردم زیر گلوم ورم کرده دکترمم گفت به هیچ وجه بیرون نرم خونه گفت دیفن هیدارمین بخور هشت ساعتی خیلی دارم به خودم میرسم اما تبم الان آمده رو 37.7 خیلی میترسم سرم احساس میکنم ورم کرده و گلوم به شدت درد میکنه کسی میدونه چکار کنم دما بدنم بالا نره

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
سلام خانوم ها لطفا بهم کمک کنید من دو روز سرما خوردم عصر احساس کردم زیر گلوم ورم کرده دکترمم گفت به ...

حتما برو دكتر

نبايد تب كني

استا بايد بخوري و احتمالا انتي بيوتيك

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
اتاق و جدا نكنيااا سه تاتون پيش هم بخوابيد بدترين كاره اينكار من كارنو ميذارم تو گهواره بغل تخت خ ...

شوهرم خوابش سبکه زود سر درد میگیره منم گفتم باید عادت کنی 

خداوندا مراقبه پسرم باش

راستی مینا تو شبا بیدار میشی به نینی شیر بدی وقتی خوابه؟

خداوندا مراقبه پسرم باش