2752
2734

به گزارش کیشوندنیوز به نقل از رساکیش، در تاریخ دوم اردیبهشت‌ماه، در یکی از دبستان‌های جزیره که ظاهرا پیش‌تر و بیش‌تر نیز بستر نابهنجاری‌های متعددی بوده است، بین دو دانش‌آموز دعوایی صورت می‌گیرد که به زد و خورد انجامیده است.

پیرو این مشاجره مادر یکی از این کودکان جهت اعتراض به مدرسه مراجعه می‌کند، مدیر مدرسه در پی ناتوانی در حل مسئله، دست به دامن آموزش و پرورش می‌شود و یکی از مسئولین رسمی و رده‌بالای اداره به مدرسه اعزام می‌شود.

این مسئول! جهت دلجویی از مادر حاضر در مدرسه، در حضور همه از جمله مدیر مدرسه و رئیس و تعدادی از اعضای انجمن مدرسه اقدام به کتک زدن دانش‌آموز دیگر و با سیلی محکمی وی را نقش بر زمین می‌کند.

شرایط روحی این دانش‌آموز چنان بحرانی می‌شود که یکی از والدین از اورژانس اجتماعی درخواست کمک می‌کند، اما کارشناسان اورژانس اجتماعی نیز با برخورد این مقام مسئول از مدرسه اخراج و با این جمله مواجه می‌شوند که: “در مکانی که تحت‌نظر و اختیار من است، حق ورود ندارید”.
گفتنی است این دانش‌آموز پدرِ خود را از دست داده است و مادر وی نیز بعد از ازدواج مجدد در شهر دیگری زندگی می‌کند. متاسفانه این کودک از لحاظ مالی نیز در فقر شدید به‌سر می‌برد و با حداقل کمک‌های والدین مدرسه، روزگار می‌گذراند. که قطعا اگر این‌طور نبود آن آقای مسئولِ میانجی‌گر، جرات و جسارت چنین خطایی را پیدا نمی‌کرد.

طی این مدت، مراتب به دادگستری محترم جزیره، بخش شکایات وزارت آموزش و پرورش و دیگر مسئولان کیش اطلاع‌رسانی شده است که با جدیت در حال پیگیری است.

به‌گفته‌ این اولیا، دانش‌آموز مذکور در شرایط روحی بحرانی به‌سر می‌برد.
شایان ذکر است، این دانش‌آموز و خواهر ناتنی‌اش تهدید به اخراج و اقدام در جهت قطع اندک‌ حمایت‌های مالی گشته‌اند که مبادا اعتراضی در این حوزه داشته یا حتی خبر آن را عمومی کنند و اکنون نیز این خبر با نگرانی اعضای انجمن اولیا و مربیان مدرسه و طی صورتجلسه‌ کتبی به امضای ایشان تهیه شده است.

این ماجرا واقعا شبیه اون داستان‌های ویکتور هوگو و داستایوفسکی بود!

آدم لرزه به تنش میفته

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه متاسفانه واقعیه

من نگفتم الکیه.

از نظر موقعیت حاکم بر اتفاقات گفتم.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

اگر یه عده نمیخورن منو. میخوام بگم عجب مملکت داغون و بی صاحبی

بین تربیت یک دختر خوب و خوب تربیت کردن یک دختر زمین تا اسمان فاصله ست. تربیت یک دختر خوب یعنی این رو تو ذهنش بکاری که بدون نقص باشه اما تربیت خوب یه دختر یعنی شجاع. اگاه و عاشق زندگی باشی
امنیت داریم عوضش!

اره زیادددددددددد  

بین تربیت یک دختر خوب و خوب تربیت کردن یک دختر زمین تا اسمان فاصله ست. تربیت یک دختر خوب یعنی این رو تو ذهنش بکاری که بدون نقص باشه اما تربیت خوب یه دختر یعنی شجاع. اگاه و عاشق زندگی باشی