2733
2734

قبل اینکه داستانموتعریف کنم ازتون میخام مث شب چهارشنبه های قبلی هرچندتا ک دوس دارین براامام رضا ب نیت براورده شدن حاجتتون صلوات بفرستین 🦋💕

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 

فرستادم ❣️❣️ منم معجزه دیدم😭

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم لایک کن بخونم

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 
2731

ازآخرین تایپیکم ک تو 7/13بود دیگ نتونستم هرشب چهارشنبه برا امام رضا تایپیک بزنم چون مامانم سرطان تخمدان گرفت و من خیلی ناراحت بودم چقد تو تهران دنبال دکترا بودم ک همشون منو جواب میکردن چون سرطانشون متاستاز داده بودبماند ک چقد گریه کردم اما قوی بودم امام رضا رو داشتم ختم قران کردم بدون اینکه به خانوادم بگم رفتم مشهدبرایک شب انقد اونجا گریه کردم وگفتم شما خودت دکتر همه مریضای ناعلاج باش بعدش چادرکشیدم رو صورتم و گریه کردم یهو یه خانمی اومدب دوستم ک مشهدیه گفت این چرا داره گریه میکنه دوستمم بهش گفت ک به خاطره مریضیه مامانش یهو یه تبرک شاخ نبات و دوتا شکلات انداخت رو چادرم وگفت اینو بده ب مامانت شفا پیدا میکنه وبعد رفت🥲 چادرو زدم کنار گفتم این کی بود گفت خادم امام رضا بود دستش ازاون پرا داشت من همونجا شفای مامانموگرفتم و ازش کلی تشکر کردم 🤗بابتش اومدم خونه تبرک ریز ریز کردم هرروز میدادم مامانم بخوره مامانم هردفعه حالش بهتر میشد الانم ازاون ماجرا یکسال میگذره و مامانم الان حالش خوبه وهمش درحال گردشیم دوس داشتم ب همه بگم ک امام رضا ب منی ک لایق نیستم حاجت داد ناامید نشین درای خدا هیچ وقت بسته نیست 🦋

اگ دوس دارین شماهم داستان معجزه زندگیتونو بگین 🌸💞🦋

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 

منو بلایکید

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2740
ازآخرین تایپیکم ک تو 7/13بود دیگ نتونستم هرشب چهارشنبه برا امام رضا تایپیک بزنم چون مامانم سرطان تخم ...

اقا جواب منه همشهریشو هیچ موقع نداده

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 
ازآخرین تایپیکم ک تو 7/13بود دیگ نتونستم هرشب چهارشنبه برا امام رضا تایپیک بزنم چون مامانم سرطان تخم ...

قربون اقا برم😭😭😭😭

گفتمش دوستت دارم گفت محبت داریدای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)

😭😅😂

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
چه جور باید ازشون معجزه بخام؟ 

با ختم قران نمازاتو باید بخونی و حجاب داشته باشی گناه کبیره نکنی من خودمم اینارو رعایت میکنم قبلا نمیکردم بعدش ک کردم نتیجه رو میبینم 

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 

اقاامام رضا مطمعنم ک اگ ب صلاحتون باشه میده شک ندارم من خودمم خیلی آدم عالی و خوبی نیستم ولی خب رعایت میکنم مخصوصا نمازامو میخونم قلبمو پاک کردم از سیاهیا

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
😭😅😂

والا فقط هوای غریبه هارو داره چون خودش غریبه

2706