2733
2734
عنوان

بیاین از معجزه امام رضا براتون بگم🦋💞

| مشاهده متن کامل بحث + 1400 بازدید | 75 پست
والا فقط هوای غریبه هارو داره چون خودش غریبه

😅😅

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دوس دارم معجزتونو بگین میشه بگین 🥲😍 

عزیزم ما منتظریما! 

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
والا فقط هوای غریبه هارو داره چون خودش غریبه

عزیزمم 🥲 من برات دعا میکنم خوبه؟ اسمت چیه براتشکر میرم پیش امام رضا و همچنین برا حاجت خودم اونجا شمارو میگم 

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
2742

یه روز 13بدر بود داشتیم صبحانه میخوردیم یه شیشه مربا که از قبل باز شده بود مث اینکه داداشم با چاقو زده بود زیر درش (خیلی حواستون باشه باز میکنین) نگو یه تیکه شیشه افتاده بود داخل مربا همه ی ما خوردیم اما تا مامانم خورد اصن لقمه رو نبوده با تیکه شیشه داد پایین یهو گلوشو گرفت گفت نمیتونم نفس بکشم گفتیم دست کن تو گلوت بالا بیار خون بالا اورد خلاصه روز 13 همه جا تعطیل ما هم تو روستامون بودیم خلاصه تا رسوندیم بیمارستان توی چند ثانیه عفونت کرده بود شب دختر داییم خواب میبینه مامانم داره حرم امام رضا رو جارو میزنه همین میشه شفای مادرم بعد شفا گرفتنش رفتیم مشهد و به خادم گفت من شفا گرفتم یه تیکه از حرم رو جارو زد اصن معجزه بود اینم عکس شیشه

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
اقاامام رضا مطمعنم ک اگ ب صلاحتون باشه میده شک ندارم من خودمم خیلی آدم عالی و خوبی نیستم ولی خب رعای ...

صلاحم ب چیه ک سه ساله عقدم برای جهازم عروسیم درگیر ی وام لامصبم ک جور نمیشه هرکی میبینه از بزرگ کوچیک طعنه میزنه چرا نمیری سرخونه زندگیت وقتی ن من ن شوهرم پشتوانه نداریم تو فامیل مون هیشکی مث ما نیس همه برا دختراشون جهاز دادن برا پسراشون عروسی گرفتن ماچی عین یتیم ها میمونیم چقد رفتم حرمش ب جوادش قسمش دادم ک ضامنم شو بذار درست بشه برم زودتر خونه خودم رفتم تو خونش نشستم رو قالیش ولی خب محلم نداد😊 

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 
صلاحم ب چیه ک سه ساله عقدم برای جهازم عروسیم درگیر ی وام لامصبم ک جور نمیشه هرکی میبینه از بزرگ کوچی ...

شاید صلاحت نیست الان بری خونه بخت بخش پر لیوان ببین حتما کمکت میکنه من شک ندارم صبر کن 

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
2738

منم معجزه دیدم قربونش برم همیشه انگار هواسش بهمون هست 

امضامو دلی مینویسم من توی ۱۴ سالگی صاحب یه دختر شدم خودم خیلی سختی کشیدم توی زندگیم از خدا فقط فقط خوشبختی دخترمو میخام🙏این بچه توی شهری که من دور از خانوادم بودم هم پدرم بود هم مادرم با هم بزرگ شدیم یه جاهایی عقل و شعور این بچه خیلی بیشتر از باباش بود😒انشالله که همه ی دخترا عاقبت بخیر بشن
عزیزمم 🥲 من برات دعا میکنم خوبه؟ اسمت چیه براتشکر میرم پیش امام رضا و همچنین برا حاجت خودم اونجا شم ...

خودش میدونه بگو کسی ک اومد پیشت گف ضامنش بشی و نشدی سه ساله تو عقده دلش شکسته مادر نداره چرا جوابشو ندادی

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 
خیلی دوس دارم معجزتونو بگین میشه بگین 🥲😍  

والا نمیدونم معجزه حساب میشه یانه ولی خب میگم😅❤️😃 

________________🧡🌸🌱_________________ 

من عاشق یه ادمی هستم یه مدت به مدت ۱۰ ماه ندیدمش... بعد باهم دوست نبودیم صرفا از دور من ولی متاسفانه خیلی وابسته حضورش شدع بودم.... 

خلاصه من طی این ده ماه مردم و زنده شدم💔 

بعد ما اتفاقی رفتیم مشهد..... اونجا واقعا از پنجره هتل به حرم نگا میکردم ناخداگاه گریم گرفت یه لحظه دلم ریخت..

کلا برا امام رضا انگار توضیح دادم از اول... 

چشمام پر اشک بود همه هم خواب بودن🥲 

خلاصه به حرم هم رفتنی من خیلی دعا کردم نکه ها ببینمش فقط میگفتم خودت میدونی چی میخوام بزار ببینمش دیگه نمیتونم .. تازه اونجا غذای حرم رو هم خوردیم 🥺

بعد که اومدیم خونه خلاصه تو‌یع مراسمی انگار من شانس دیدن اون فرد رو داشتم ولی ندیدمش... کلی منتظر موندم حتی تو مراسمم گریم گرفت که چرا باز ندیدمش

بعد اوت اتفاق یکی دو هفته گذشت و من واقعاً یه جورایی یکم بی تفاوت بودم 

یه روز از جلسه کاری برمیگشتم که همون لحظه دیدمش واقعا باورم نمیشد آخه میدونی خیلی‌ غیرمنتظره بود اصلا امکان نداشت که بازم ببینمش و وقتی دیدم کلا اشک ذوق ریختم...♥️

حالا بنظرت ایت معجزه امام رضا بوده یا شانسی شده😅

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

شوهرم برای شفای بچه م رفت که نشد و ...

یکی دوماه بعدش دوتایی رفتیم

یه حسی گفت برو لباس نوزادی بگیر

رفتم گرفتم

برگشتیم بی بی چکم‌مثبت شد

اقدامی هم نداشتیم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
شاید صلاحت نیست الان بری خونه بخت بخش پر لیوان ببین حتما کمکت میکنه من شک ندارم صبر کن 

چرا مگ دل ندارم بمونم همچنان تو عقد مگ چی خاستم ازش. 

2706