2737
2739

بچه این هفته چهار روز به به فاصله هم مراسم دعوتم فقط سه تا لباس مناسب دارم احتمالا مجبور باشیم یکی رو دوبار بپوشم همشون هم آشناهستن بنظرتون بد نیست پیششون ؟چون مراسما پیش همه خجالت میکشم اگ یکیشون ی هفته فاصله داشت هم اینجوری نمیپرسیدن🥲😂

وای سرنوشت....

چه خجالتی؟ تازه ما قبلا دوتا مراسم پشت هم داشتیم، بعضی ها همون لباس هفته پیش و پوشیدن

سرانجام بازگو کیستی، ای قدرتی که به خدمتش کمر بسته‌ام، قدرتی که همواره خواهان شر است، اما همیشه خیر عمل میکند.    -گوته، فاوست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
همیشه لباسای ساده و دخترونه بخر تو یادا نمونه بعد مثلا میتونی ببری برات سنگ دوزی کنن تغییر کنه  ...

خیلی ممنون عزیزم سادس لباسام ولی مثلا یکی رو قراره یکشنبه بپوشم باز همونو چهارشنبه بپوشم پیش همون آدما یکم خجالت میکشم 😂البته چاره ندارم چندتا خیاطم صبحت کردم گفتن نمیرسن 

وای سرنوشت....
خیلی ممنون عزیزم سادس لباسام ولی مثلا یکی رو قراره یکشنبه بپوشم باز همونو چهارشنبه بپوشم پیش همون آد ...

آدم فک میکنه مرکز توجه همس همه حرکاتشو تو مغزشون حک کردن دیگه نمیدونیم طرف تو فکر خودشه و یادش نمیمونه

بعد حالا اصلا بفهمن تکراریه چی از تو کم میشه 

من هر کی پیشم درد دل میکنه میگه وای ابروم رفت پیش فلانی میگم باشه نهایت فلانی تورو برا پسرش نمیگیره🤣 بهتر و کلی میخندن میگن راس میگیا