2737
2734
عنوان

کیا طبقه اولند؟چطوری زمستون گرم میکنید خونه رو

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 69 پست
هیتر منظورتون بخاری ژاپنیه؟

نمیدونم

ولی باد گرم میده.

مثل سشوار

خطری واسه بچه نداره 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
ما طبقه زیریمون خالیه سرده  قشنگ زمستونا سرویس میشیم پکیج جوابگو نیس  نمیدونم‌چه خاکی بر ...

واسه ما هم طبقه زیرمون پارکینگه  پکیج هم هست بخاری هم داریم دودکش نداره کلا زمستونا لباس خز دارمیپوشم خودمم سرماییم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا تو پذیرایی بخوابون یا هیتر بخر.برقیه.گرم میکنه حسااااابی

اره بخاری برقی سوهر من پارسال دوتا دونه ۲۰۰گرفت

یکی‌گذاشتم اشپزخونه یکی اتاق ینی کوره اجرپزی میشد نصف شب😍

Empty sky
2728

یکی از دوستان ما مشکل شما را داشتند . خونه را موکت کردند چون سرامیک خودش یخه و زمستون نمیشه روش راه رفت به غیر از پکیچ یک بخاری هم گذاشتند و همگی توی سالن می خوابیدند چون اتاقها خیلی سرد بود . 

اره بخاری برقی سوهر من پارسال دوتا دونه ۲۰۰گرفت یکی‌گذاشتم اشپزخونه یکی اتاق ینی کوره اجرپزی میشد ن ...

اره خیلی گرم میکنن

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2740
ما طبقه زیریمون خالیه سرده  قشنگ زمستونا سرویس میشیم پکیج جوابگو نیس  نمیدونم‌چه خاکی بر ...

خداروشکر پنجره دوجداره است ،الهی خدا به همه بی خونه ها خونه بده حسابی خرجش کنیم و به آسایش برسیم

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
واسه ما هم طبقه زیرمون پارکینگه  پکیج هم هست بخاری هم داریم دودکش نداره کلا زمستونا لباس خز دار ...

اره مام دودکش نداره 

نمیدونم چکار کنم

شوهرم‌میگه به دودکش هود وصل کنیم 

اخه تو اشپزخونه؟؟؟؟ کلا نمیدونم‌چه غلطی کنم 

نه مستاجریم متاسفانه

ان شاءالله میخرید عزیزم.

خالم زیر فرشاش از این فومهای یک سانتی خرید وپهن کرد خیلی عالی بود اگر سالنهای ورزشی رو دیده باشید کف سالن پهن هست اونها هم خیلی عالیه

معلم کلاس اول هستم هر سوالی داری میتونی بپرسی 📝📝📝📝✏✏✏✏
یکی از دوستان ما مشکل شما را داشتند . خونه را موکت کردند چون سرامیک خودش یخه و زمستون نمیشه روش راه ...

فکر خوبیه اما اتاق خودمون حسابی گرمه بخاری هم میخوره کوچیک زود گرم میشه مشکل هال و اتاق بچمه

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
2706