2752
2734
عنوان

کیا طبقه اولند؟چطوری زمستون گرم میکنید خونه رو

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 69 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره مام دودکش نداره  نمیدونم چکار کنم شوهرم‌میگه به دودکش هود وصل کنیم  اخه تو اشپزخونه ...

یه سوراخ هایی تو دیوارها هست برای تهویه هوا اسمش الان یادم رفته🤣🤣🤣🤣برادرشوهرم اینا لوله بخاری رو از اونجا رد میکنن زمستونا

2731
اره بخاری برقی سوهر من پارسال دوتا دونه ۲۰۰گرفت یکی‌گذاشتم اشپزخونه یکی اتاق ینی کوره اجرپزی میشد ن ...

مام هیتر گرفتبم‌

مصرف برقش بشدت بالاس 

زیاد برقا رو شن باشن کنتور میزنه بالا قط میشه

فکر خوبیه اما اتاق خودمون حسابی گرمه بخاری هم میخوره کوچیک زود گرم میشه مشکل هال و اتاق بچمه

می تونی ی بخاری بزلری تو حال بعد در اتاق بچه رو باز بزاری گرم میشه اگرم اتاقش پنجره دا ره کامل از این پلاستیکای متری بزن

چقدر زود دیر شد، حیف💔
یه سوراخ هایی تو دیوارها هست برای تهویه هوا اسمش الان یادم رفته🤣🤣🤣🤣برادرشوهرم اینا لوله بخاری رو ...

میدونم چی میگی 😂

همش تو اشپزخونه س

سه چهار تا داره 

نمیدونم چجوری رد کنم از اونجا که بخاری تو پذیرایی باشه

فکر خوبیه اما اتاق خودمون حسابی گرمه بخاری هم میخوره کوچیک زود گرم میشه مشکل هال و اتاق بچمه

برای خواب از همون اتاق استفاده کنید . در طول روز هم می تونید پاپوش و لباس گرم بپوشید . متاسفانه طبقه روی پیلوت این مشکل را داره .

مام هیتر گرفتبم‌ مصرف برقش بشدت بالاس  زیاد برقا رو شن باشن کنتور میزنه بالا قط میشه

مگ‌چقدر‌میخاد‌بالاباشه

هرچی باشه از سرما وخرج دوا‌درمون دکتر بهتره

الان یه سرماخوردگی بگیره بچش باید کلی پول دکتر ودارو و سوپ واب هویج وداروگیاهی فلان فلان بده

Empty sky
 می تونی ی بخاری بزلری تو حال بعد در اتاق بچه رو باز بزاری گرم میشه اگرم اتاقش پنجره دا ره کامل ...

ما اسفند به این خونه اومدیم با این راهکار متاسفانه نتونستم اتاق دخترمو گرم کنم یه ۲۰ روزی تو تخت ما خوابید تا هوا متعادل شد

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
مممنونم انشاالله روزیه همه بی خونه ها باشه

ان شاءالله

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
برای خواب از همون اتاق استفاده کنید . در طول روز هم می تونید پاپوش و لباس گرم بپوشید . متاسفانه طبقه ...

مرسی عزیزم 💜💗

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
مگ‌چقدر‌میخاد‌بالاباشه هرچی باشه از سرما وخرج دوا‌درمون دکتر بهتره الان یه سرماخوردگی بگیره بچش با ...

ن کنتور جوابگو نیس 

برق قط میشه خود به خود 

من و جاریم دو تایی با هم استفاده کنیم دو طبقه 

یهو برق ساختمون میره 

واسه ما دوبلکسه 

طبقه اول همکفه یعنی ۷ تا پله مثلا میخوره تا اول ولی یه جورایی اول اونجوری نیست 

گرمایش از کف عه به قدری زمین گرمه زمستونا ادم میخواد به جا تخت رو فرش بخوابه 

هر دو طبقه گرمایش از کف داره