2733
2739
عنوان

بچه ها اگر پول از خارج بخوان واسمون بفرستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1364 بازدید | 28 پست
دوستم عراقیه اینجا پول لازم داشت میخواستن از عراق پول بزنن براش خودش شماره کارت منو گرفت که پول بزنن ...

اگه دوستته که میده پولو فقط به خودش بگو بره از صرافی سوال کنه مراحلشو و کاراشو انجام بده

من نمیدونستم دوستم عراقیه شماره کارت منو گرفت، حساب ارزی داشته باشم نیازی نیست به صرافی انتقال بده؟ ...

از طریق صرافی ام میشـه ولی باید اول ب حساب صرافی انتقال بده بعد چنج بشـه بیاد داخل حساب شمـا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی الان باید برم صرافی شماره کارت صراف بدم اون بزنه؟؟ 

اون طرفی که میخواد واریز کنه خودش باید بره صرافی و شماره حساب شما رو بده . صراف ها تو ایران واسطه دارن اونجا ارز میگیرن اینجا معادل ریالی رو بعد از کم کردن کارمزد واریز میکنن 

2742
شما نیازی نیست بری فقط ایشون باید تو عراق بره صرافی پول بده و شماره حساب شما رو 

من و دوستم الان ایرانیم، باباش قراره پول بزنه براش، باباش تو عراق باید بره صرافی؟ 

2740
حساب ارزی داشته باشی یا ریالی فرقی نمیکنه . بهرحال از طریق صرافی انجام میشه فرقش اینه اگر بخواد برات ...

تفاوت حساب ریالی با ارزی چیه؟

یمقدار دقیقتر با اون مراحل کارمزدو...توضیح میدین🙏

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

تنها راهش اینه که شما بری صرافی، شماره اون صرافی رو بگیری و بدی دوستت، بعد پولت رو از صرافی بگیری 

ما هزارجور تحریم مالی هستیم، نمیشه از خارج برای شما پول واریز کنن که 

حتی با حساب ارزی 

حساب ارزی اصلا ربطی به این نداره که بتونی با خارج مبادله مالی داشته باشی، شما میتونی با حساب ارز پول خودت رو به صورت ارز نگه داری تا با نوسانات ارز، ریالت بی ارزش نشه

میتونی هم با تتر و ارز دیجیتال این کار رو بکنی که باز اون داستان خودش رو داره