2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میدن به صرافی، صرافی هم از طریق عاملش که تو ایرانه، چنج میکنه و مبلغ ریالیش به حساب شما کارت به کارت میشه . نهایتا یکی دو روز طول میکشه

خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من
باید حساب ارزی داشته باشی عزیزمـ  ب حساب بانک ملت نمیشه ک😂😂

من نمیدونستم دوستم عراقیه شماره کارت منو گرفت، حساب ارزی داشته باشم نیازی نیست به صرافی انتقال بده؟ واینکه حساب ارزی چه بانک هایی داره؟ 

چکار کردی مگه

دوستم عراقیه اینجا پول لازم داشت میخواستن از عراق پول بزنن براش خودش شماره کارت منو گرفت که پول بزنن، منم شک کردم که اینجوری نمیشه که! صبح بهش قرض دادم الان دیدم از دیروز پول نیومده به حسابم، گفتم بپرسم بهش خبر بدم چون احتمالا اونم مثل من نمیدونسته 

من نمیدونستم دوستم عراقیه شماره کارت منو گرفت، حساب ارزی داشته باشم نیازی نیست به صرافی انتقال بده؟ ...

حساب ارزی داشته باشی یا ریالی فرقی نمیکنه . بهرحال از طریق صرافی انجام میشه فرقش اینه اگر بخواد برات ریال بریزه کارمزد بیشتری کم میشه 

ما خودمون انجام میدیم از انگلیس 

حساب ارزی داشته باشی یا ریالی فرقی نمیکنه . بهرحال از طریق صرافی انجام میشه فرقش اینه اگر بخواد برات ...

یعنی الان باید برم صرافی شماره کارت صراف بدم اون بزنه؟؟ 

2706