2737
2734

🟢 السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا امام مهمان نواز و رئوف 🟢

سلام به همه ی شما دوستان خوبم. ❤🌹

من  عادت داشتم  و دارم انشاءالله که هر شب قبل از خواب خصوصاً ، و اکثراً در طول روز ، چندین بار به امام رضا علیه السلام سلام کنم. 

حدود بیست سال پیش هرگز مشهد و حرم امام رضا مشرّف نشده بودم ولی از اعماق قلبم بدون اینکه هیچ درخواست و حاجت خاصی به زبون بیارم و بخوام،  دستم رو به نشان احترام روی سینه میذاشتم و به ایشون سلام میکردم. 

تا اینکه یک شب کنار دخترم که نوزاد بود خواب بودم و قبل از خواب هم به رسم هر شب ایستاده بودم و به ایشون سلام کرده بودم.  در خواب دیدم آقا بمن فرمود : چرا وقتی بمن سلام میکنی رسم ادب رو درست و صحیح به جا نمیاری؟ و این موضوع باعث ناراحتی من شده   عرض کردم : چه بی ادبی ای از من سر زده آقا؟ عفو کنید . 
فرمودند:  جدّم اباعبدالله الحسین از من بزرگ تر هستند . این رسم ادب نیست که قبل از ایشون بمن سلام کنی. 

از خواب بیدار شدم و تا امروز که میانسال هستم به آقا امام رضا سلام نکردم مگر اینکه اول به جد ایشون اباعبدالله سلام عرض کردم. 

و البته سالها گذشت از اون خواب مبارک ، و حدود هشت سال پیش یک فاجعه در زندگی من بوجود اومد در حالیکه برای اولین بار مهمان امام رضا در مشهد بودم. به ایشون متوسل شدم و عرض کردم آقا من مهمان شما هستم. رسم مهمان نوازی نیست که با لب خندون به شهر شما بیام و با چشم گریون و دل پرخون برگردم . پس لطفا دعای خیر در حق من و بچه ام کنید که قبل از ترک کردن شهر شما این مصیبت ختم بخیر بشه . فردا صبحش من  باید برمیگشتم تهران و به خداوند قسم که با لطف خداوند و دعای خیر ایشون هنوز از مشهد خارج نشده بودم که معجزه شد الحمدلله. 

فکر میکردم بعضیا اَرزونن ، مجانی از آب دراومدن🖐😄

التماس دعا عزیزم 💚❤️

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
منم همسایه امام رضام ولی اقا نگام نمیکنه😫😫😫 برام دعا کن😘

الیس الله بکاف عبده؟ 

نگاه خداوند کافیه خواهر مهربانم. از آقا امام رضا درخواست کن که در حق شما دعای خیر کنن. انشاءالله که همه ی ما از دعای خیر این خاندان رئوف به اذن خدا بهره مند میشیم. توکل بخدا کن. ❤❤

چقدر باور و اعتقاد دارید من اصلا اینجور نیستم حتی زمانایی که نماز میخوندم اصلا اینجور قلبی نبود و تر ...

خواهر مهربان من ، متاسفانه من توفیق نماز خوندن هم ندارم . پس خوشا به سعادت شما که اهل نمازی الحمدلله ❤❤🙏

چه خواب قشنگی عزیزم میشه لطفا برای منم دعا کنی به کسی که دوستش دارم برسم لطفا 🌹

محتاجم  به دعای شما دوست خوبم 🙏❤ ولی چشم اگر قابل باشم دعا میکنم که اگر عاقبت بخیری شما در این وصلته انشاالله که ختم به وصال بشه 😊🙏❤

الیس الله بکاف عبده؟  نگاه خداوند کافیه خواهر مهربانم. از آقا امام رضا درخواست کن که در حق ...

قربون خدا برم که کلا جوابم کرده😂

من ائمه رو واسطه قرار میدم تا برام پیش خدا ریش سفیدی کنن 😔 ولی خب توقع ام از امام رضا جان خیلی زیاده چون عروس شدم اومدم شهرشون غریب و تنها...بعد از خدا تنها امیدم به همسایه مهربونمه

2706