2752
2734
عنوان

🟢 تذکری که آقا امام رضا علیه السّلام بمن دادند 🟢

| مشاهده متن کامل بحث + 813 بازدید | 28 پست
منم یه روزی بودم

بیا نا امید نشیم. در بارگاه خداوند مهربان واسه ماها هم یه گوشه یه جایی هست. خدا رو چه دیدی شاید انشاالله توفیق نماز حقیقی رو هم پیدا کردیم 😊❤🙏

فکر میکردم بعضیا اَرزونن ، مجانی از آب دراومدن🖐😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محتاجم  به دعای شما دوست خوبم 🙏❤ ولی چشم اگر قابل باشم دعا میکنم که اگر عاقبت بخیری شما در این ...

مرسی💐

حاجتت روا ان‌شاءالله

میشه لطفا برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان عج و حاجت رواییم دعا کنی ؟🦩💕
قربون خدا برم که کلا جوابم کرده😂 من ائمه رو واسطه قرار میدم تا برام پیش خدا ریش سفیدی کنن 😔 ولی خ ...

امیدت فقط به خدا باشه خواهر خوب من. ❤🌹

ولی بشما قول میدم که به خواست خدا، انشاالله که از همسایگی با علی ابن موسی الرضا قلبت شاد میشه و چشمت روشن‌ و البته یادت نره شما هم حرمت همسایگی بارگاه آقا رو بجا بیار❤😊

2731
یعنی اصلا نماز نمیخونین؟ شما که انقدر انس دارین با ائمه ... سعی کن بخونی گلم

انشاالله با دعای خیر شما، توفیق نماز حقیقی نصیبم بشه . از دعای خیرت فراموشم نکن خواهر خوبم 🌹❤🙏

امیدت فقط به خدا باشه خواهر خوب من. ❤🌹 ولی بشما قول میدم که به خواست خدا، انشاالله که از همسایگ ...

ماها به خاطر اعمالمون نیاز به واسطه داریم برای حاجت هامون...

وگرنه که هیچ کی نمیتونه جای خدا رو بگیره عزیزم 🌹🌹🌹

انشاالله با دعای خیر شما، توفیق نماز حقیقی نصیبم بشه . از دعای خیرت فراموشم نکن خواهر خوبم 🌹❤🙏

حالا شما همون نماز سر سری ولی اول وقت رو کم کم بخون خدا بهت کمک میکنه گلم... حیفه چون خیلی نزدیکی به خدا

ماها به خاطر اعمالمون نیاز به واسطه داریم برای حاجت هامون... وگرنه که هیچ کی نمیتونه جای خدا رو بگی ...

کاملا موافقم عزیزم❤🌹

حالا شما همون نماز سر سری ولی اول وقت رو کم کم بخون خدا بهت کمک میکنه گلم... حیفه چون خیلی نزدیکی به ...

انشاءالله🙏❤

خوشا به سعادتت لطفا برای من دعا کن چند تا در بسته همزمان تو زندگیم هست که الان وقتشه که باز بشن ولی ...

محتاجم به دعا عزیز 🙏♥️ انشاءالله که امام رضا ما و شما رو از دعای خیرشون بی نصیب نمیذارن و خداوند مهربان دعای ایشون در حق ما رو مستجاب میکنه و بزودی قلب شما آروم و  لبتون خندون میشه  .