2733
2739
عنوان

داریم جدا میشیم حالم بده

340 بازدید | 26 پست

یکسال با همیم ازدواج کردیم ولی الان بخاطر مشکلاتی ک داریم با کمک مشاور تصمیم ب جدایی گرفتیم مشاور گفت تنها نقطه مشترکتون دوست داشتن زیاد.دیشب رفتیم بیرون جفتمون گریه کردیم ولی بهم قول دادیم همیشه دوتا دوست خوب بمونیم واسه هم.حالم بده انگار قلبم میخاد بیاد تو دهنم.خاستم بگم بچه ها تو زندگی و انتخابتون دقت کنید دوست داشتن تنها هیچ فایده ای نداره نگو دوستم داره بقیه اش با هم درست میکنیم الان تو این زمونه نمیشه درستش کرد 😭😭😭😭

کاربر قدیمی ام behi24کاربریما گم کرده ام😦😦
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

مسلما اگه همو دوست داشته باشید نباید زیاد دعواتون بشه

البته مشکلات اقتصادی همیشه باعث میشه این قضیه تکذیب بشه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2738

عزیزم …

مهم1.شما نمیتوانید صابون روی چشمانتان بریزید2.شما نمیتوانید موهایتان را بشمارید3.شما نمیتوانید از بینی خود نفس بکشید، زمانیکه زبانتان بیرون است.4.شما مورد سوم را انجام دادید! 5- ﺯﻣﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﯾﺪ،ﻓﻬﻤﯿﺪﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﻣﺎ‌ ﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺣﯿﻮﺍﻥ ﺑﺎ ﻭﻓﺎ ﺷﺪﯾﺪ6- ﺍﻻﻥ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﯿﺰﻧﯿﺪ،ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺳﺮﮐﺎﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﯾﺪ7.کپی کنید و برای دیگران بفرستید و اﻧﺘﻘﺎﻡ ﺍﻻﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ!سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیاسیا سیا سیا ‌سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا8 -شما آنقدر تنبل هستيد كه اين 40 تا سيا رو نخوندين9 -شما آنقدر سهل انگارهستيد كه متوجه نشدید يكي از آن ها سينا ميباشد10 -شما آنقدر ساده هستيد كه رفتيد بالا و پيدا نكرديد11 -من شما را سر كار گذاشتم12 -داريد ميسوزيد13 -بي مزه هم خودتي!14 -از اينكه شما را سركار گذاشتم خوشحال باشيد!15 -الان نفهميديد كه خوشحال رو اشتباه نوشته بودم16 -بازم رفتيد چك كرديد ولي من بازم سركارتون گذاشت😂✌🏻اینو از دوست نی نی سایتی کپی کردم 🤣😐
پس سر چی دعواتون میشد

سر اینکه با هم کار زدیم ولی کارمون نگرفت بوتیک سرمایه از من کار از اون ولی نشد و اونم نخاست انگار تلاشی بکنه من همه کاری کردم ولی دیگه واقعا نمیتونستم بیشتر از،این ازدواج دومم هست و دوتا بچه دارم این اقا مجرد بودن

کاربر قدیمی ام behi24کاربریما گم کرده ام😦😦

ببخشید شما که ازدواج دومتون بود مگه تجربه نکردید که برا ازدواج دوست داشتن کافی نیست چرا دوباره با خودتون این کارو کردید؟برای ازدواج اول از همه باید مرد بتونه زندگی دو نفر و از لحاظ مالی تامین کنه وگرنه عشق کشک ه گرسنه شدید عشق که شکم و سیر نمیکنه ،بعدم همین مشکلات مالی باعث جنگ و دعوا و دوری دو نفر از هم میشه 

2706