2733
2734
عنوان

داریم جدا میشیم حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 26 پست

مشکلات اقتصادی تو این زمونه حل شدنی نیس منم فکر کردم حل میشه ولی نشد من خودم دوتا بچه دارم اوایل گفتم خودم هستم فقط ی همدم میخام ولی واقعا از اینکه این همه باید حامی باشم کم اوردم ....

کاربر قدیمی ام behi24کاربریما گم کرده ام😦😦
سر اینکه با هم کار زدیم ولی کارمون نگرفت بوتیک سرمایه از من کار از اون ولی نشد و اونم نخاست انگار تل ...

خداروشکر داری جدا میشی ناراحت چی هستی مرد بی عرضه بدرد چیت میخوره؟ایشااله یه مرد پولدار و خوب که حامی ت باشه پیدا می‌کنی اینبار چشمات و باز کن و ازدواج کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبول ندارم 

اگه دو نفر واقعا واقعی ها نه فقط به زبون 

همدیگه رو دوس داشته باشن با مشکلات میجنگن و حل میکنن نکه به خاطر مشکلات جدا بشن

در غیر این صورت یه نفر این وسط داشته نقش دوست داشتن رو بازی میکرده

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
ببخشید شما که ازدواج دومتون بود مگه تجربه نکردید که برا ازدواج دوست داشتن کافی نیست چرا دوباره با خو ...

خب من ازدواج اولم مشکل مالی نداشتم شوهرم فوت شد و من ناراحتی اعصاب گرفتم و حالم اصن خوب نبود و وقتی با این اقا اشنا شدم حالم خیلی خوب شد روحیه ام قرص ها را کنار گذاشتم و گفتم مهم اینه اینهمه کنارش حالم خوبه ولی این حال خوب زیاد دووام نیورد....

2731
خب من ازدواج اولم مشکل مالی نداشتم شوهرم فوت شد و من ناراحتی اعصاب گرفتم و حالم اصن خوب نبود و وقتی ...

کار بوتیک خودت تنهایی ادامه بده.

بذار همسرت یک شغل دیگه داشته باشه.

اینطوری خیلی بهتره.

تو واسه خودت فروشنده بیار.ولی خودتم بالاسر کارت باش

مشاور های بدرد نخور ،، راه حل بهتون میدم مشکلتون حل شه ولی باید بخواید که تغییر کنید ، مثل خیلیای دیگه ک تصمیم ب جدایی داشتن ولی برگشتن به هم و دارن زندگیشونو طبق فطرت و رضایت خدا جلو میبرن و ارامش و کلی تغییر دیگه تو زندگیشون بوجود اومده..

شما چند لحظه دست نگه دار لطفا .. 

عضو این کانال تجربه های همسرداری بشید ببینید خانما و همسر و زندگیشون چقدر تغییر کرده ،، انقدر راحت یه زندگیشو از هم نپاشونید ،، اگر به همه اموزش درست داده میشد طلاق ب زیر ۰ میرسید دیگه چی بشه یکی بخواد طلاق بگیره .. 

لینک کانال تجربه های کلاس همسرداری تنهامسیر
https://eitaa.com/joinchat/892535157Cc6bb3bfaec

کپی لینک + باز کردن در صفحه چت شخصی ایتا + عضویت 

تو همین سایت دونفرو خودم ثبتنام کردم ،، اگر بخواید خودم شمارو ثبتنام میکنم هزینش رو میدم ولی این راه هم امتحان کنید مطمئنم نتیجه میگیرید و جدا نمیشید بلکه زندگی بهتری رو برای خودتون میسازید .. حالا اول تجربه خانمارو بخونید اگر خواستید بهم درخواست دوستی بدید اونجا لینک کلاسو بعد از اینکه ثبتنامتون کردم براتون میفرستم .. اینارو خودم شرکت کردم چون خیلی راضی بودم 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
خب من ازدواج اولم مشکل مالی نداشتم شوهرم فوت شد و من ناراحتی اعصاب گرفتم و حالم اصن خوب نبود و وقتی ...

عزیزم کارتونو جدا کنید.

اگه دوسش داری جدا نشو.

همه مشاوره ها چیزی حالیشون نیست.

خودت بهترین مشاور خودت هستی

کار بوتیک خودت تنهایی ادامه بده. بذار همسرت یک شغل دیگه داشته باشه. اینطوری خیلی بهتره. تو واسه خ ...

اره همین نظرا دارم میدونی مشاور گفت همسرم یکم دچار پارنوییدم هست و این خیلی منو ترسوند برا همین تصمیم ب جدایی گرفتم

عزیزم کارتونو جدا کنید. اگه دوسش داری جدا نشو. همه مشاوره ها چیزی حالیشون نیست. خودت بهترین مشاور ...

مشاور برای،همسرم تشخیص پارانویید داد و این منو ترسوند البته خودش گفت ک دوست داره درمان بشه ولی من توان ریسک ندارم دیگه

من ازدواج اولم با دوست پسرم بود سن م کم بود فکر میکردم مشکل مالی مهم نیست چون خونه بابام همه چی داشتم رفتم تو‌ زندگی دیدم بی پولی همه چی ه مجبور بودم دو تایم کار کنم اونم یه تن لش بود همین دوتایم کار کردن من از هم دورترمون کرد اونم یه آدم لاشی و کثیف بود که بعدها زیر یه سقف فهمیدم الان تجربه م آینه به ۹۰ درصد مردا اصلا نمیشه اعتماد کرد حداقل با کسی ازدواج کنیم که تامین مالی باشیم که فردا پشتمون و خالی کرد بی سقف نمونیم آواره نشیم یه پشتوانه داشته باشیم ،الان شما هم برا این مرد گریه نکن فقط یه وابستگی که با گذشت زمان فراموش میشه به خدا این مرد مطمین ارزش اشک ریختن نداره چند وقت دیگه خودت میبینی با چشمات و به حرفم می‌رسی 

اره همین نظرا دارم میدونی مشاور گفت همسرم یکم دچار پارنوییدم هست و این خیلی منو ترسوند برا همین تصمی ...

مشاورتو عوض کن.بخدا نصف این مشاورها سهمیه ایثارگری داشتن.چیزی حالیشون نیست.

بعدم بدون واسه کاری که شروع کردی باید یکم پاش خاک بخوری تا کارت کم کم پا بگیره.

یک مغازه کوچیک ده متری(بوتیک فروشی), کنار خونه مون هست.

بخدا این زن اصلاااااا مشتری نداشت.ولی پای کارش وایساد.حالا بیا ببین.ماشاالله مشتری که داره.مغازه شم خیلی کوچیکه.ملت پشت در وایمیستن.

تو کار باید صبور باشی.شوهر خودمم مغازه داره.میدونم اینا رو

اون مشاور غلط کرد این حرفو زد خودشون پرازعقده و حسادتن‌..بخدا من و شوهرمم قبل از ازدواج رفتیم مشاوره زنه دیوانه بود ازمن به شوهرم بد گفته بود تنها تو اتاق مشاوره ازاون به من بد گفت به شوهرم گفته بود اگه با این ازدواج کنی یه سال دیگه جدا میشه ازت نمیدونم خیلی چرت وپرتای دیگه به منم گفت این پسره به دردت نمیخوره ولش کن اگه خوب بود پدرت مخالفت نمیکرد......خلاصه اینا خودشون به مشاور نیاز دارن....ببین عزیزم خواهرانه بهت میگم اگه مشکلت فقط مالیه شاید بعدها شوهرت وضعش خیلی خوب بشه ...هنوز تازه شروع کرده یه شغل خوب براش پیدا کن تشویقش کن بره به جای طلاق اگه همو انقدر دوس دارین برای کنارهم موندن تلاش کنین ...من خیلی سختی و نداری کشیدم دوساله دارم تحمل میکنم اما از زندگیم راضیم شوهرمم خداروشکر اول تو اسنپ بود درآمدی نداشت اما الان رفته تو کار سرویس پخش مواد غذایی برای رستورانا وغذاخوریا یه درآمد ثابت داره داریم پیشرفت میکنیم...راهی که میرین اشتباهه 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عج الفرجهم،،،راضی باشی از زندگيت يا نه لحظه ها ميگذرن پس تصميم بگير از امروزبرای هرچيز بيخودی خودتو داغون نكنی☺