2737
2734
عنوان

تب دندون داره دخترم

104 بازدید | 19 پست

سلام دخترم پریروز دندونش جوونه زد از پریروز عصر سرش داغه هی میره برمیگرده استا دادم بهش دست و پاهاش سرده ولی سرش داغه چیکار کنم

دخترکم گندم🌾❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم نخابیدم اصلا سررهمین تب پسرم 😭

پسر شما چرا تب کرده گلم؟من انقد خسته بودم خوابیدم تا واسه شیر بیدار شد دیدم سرش یکم داغه البته اینم بگم شب تب نداش

دخترکم گندم🌾❤
2740
مگ میشه همه بچه ممکنه سر دندون در آوردن تب کنه اما کم

دختر منم کم سرش داغه الانم پایین اومد با استا یه تعداد میگن کم داره یه تعداد میگن نه ادم گیج میشه😆

دخترکم گندم🌾❤
پسر شما چرا تب کرده گلم؟من انقد خسته بودم خوابیدم تا واسه شیر بیدار شد دیدم سرش یکم داغه البته اینم ...

منم دخترم آسیاب که در میاورد بدون دلیل یه ۲۴ تب داشت استامین فن میدادم خوب میشد 

پسر شما چرا تب کرده گلم؟من انقد خسته بودم خوابیدم تا واسه شیر بیدار شد دیدم سرش یکم داغه البته اینم ...

فک کنم پسر منم برا دندون دوروزه همش سرش داغه بزاق دهانشم یکم زیاد شده دو شبه نمیخام میترسم تا سرش داغ میشه پاشویه میکنم الان براش شیاف گذاشتم چون کلا صورتش داغ شد 

تب دندون قبل از اینکه جوانه بزنه میاد.جوانه که زد درد و تب تموم میشه.  ببر دکتر

اخه گلم سمت چپی جوونه زده ولی راستی ورم شدید دلره ولی هنوز شکافته نشده میتونه از اون باشه 

دخترکم گندم🌾❤
2706