2752
2739
عنوان

خانومای باردار توروخدا بیاید

125 بازدید | 25 پست

من دو شبه نمیتونم بخوابم ۱۴ هفتمه،سمت چپ وقتی میخوابم یکم بالاتر از رونم سمت کمرم انقدر درد میگیره با گریه میپرم از خواب،الان نمیدونم اونجا قسمت لگنم میشه؟؟؟فشار زیادی به این قسمت میاد کسی اینجوری بوده؟ماما زنگ‌زدم‌میگه لگنت داره جا باز میکنه ولی اخه اینجوری

منم ۱۴ هفتمه 

اینقدرر تو این مدت اذیت شدم ک نگووو

تنگی نفس  تپش قلب  بی حالی و خستگی  افسردگی و اعصاب خوردی شکم درد نفخ یبوست و... 

خدا خودش کمکمون کنه 

نکنه از سرما باشه میخای یکم وازلین بزن و دستمال گرم بزار ببین خوب میشع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😊مادر شدن یه سختی‌هایی هم داره دیگه 🥲الهی قسمت همه منتظرا بشه حس قشنگ مادری

التماس دعا

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2731
منم ۱۴ هفتمه  اینقدرر تو این مدت اذیت شدم ک نگووو تنگی نفس  تپش قلب  بی حالی و خستگ ...

واااااای اره یعنی هرشب من یه داستان جدید دارم

نفخ کمر درد بی حالی سوزش معده بیخوابی….

😊مادر شدن یه سختی‌هایی هم داره دیگه 🥲الهی قسمت همه منتظرا بشه حس قشنگ مادری التماس دعا

اره واقعا سختی های خودشو داره من الان که باردارم میتونم درک کنم تایپیکایی که قبلا میذاشتنو 

انشالله به حق علی هرکی دلش بچه میخواد دامنش سبز بشه

2740
منم ۱۴ هفتمه  اینقدرر تو این مدت اذیت شدم ک نگووو تنگی نفس  تپش قلب  بی حالی و خستگ ...

اخه سمت چپم که میخوابم اینجوری میشه حالت عادی درد نداره،مثلا انگار جراحی کرده باشی رونتو بعد بخوابی روش اون درد و دارع استخونام داره باز میشه

اره واقعا سختی های خودشو داره من الان که باردارم میتونم درک کنم تایپیکایی که قبلا میذاشتنو  ان ...

الهی آمین ...برای منم دعا کن عزیزدلم

الهی بارداری راحتی تجربه کمی و نی نی سالم بیاد بغلت

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏