2737
2739
عنوان

سوزش و خارش شدید واژن

411 بازدید | 36 پست

یکی از اطرافیان معذرت میخوام سوزش و خارش شدید واژن داره با عفونت سفید چیکار کنیم فعلا مطب ها بستس هیچ جا باز نیست چی مصرف کنه حالش خوب نیست فقطم مترونیدازول ۵۰۰خورده

زندگی مثل آیینه است☁️✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من یک عمر با عفونت زندگی کردم اخرش کورتاژ نجاتم داد 

هیچ قرص و طب سنتی جواب نگرفتم 

طبیعت گرد هستم⛰🌳🌲بدون ریختن زباله، بدون تخریب، بدون سر و صدا، بدون آسیب به حیوانات، بدون کشف حجاب، بدون هنجارشکنی   بی حجابی حقوق زن نیست! اضافه حقوق مرده   
2728

تو تشت سرکه بشینه

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

احتمالا قارچ باشه

پماد کلوتریمازول ۲٪ واژینال(اگه متاهله)

هرشب یه اپلیکاتور استفاده کنه

یه پماد ان ان هم برای بیرون میتونه بزنه

مامایی مادرانگی های منو کامل میکنه🥰سوال راجع به مامایی داشتین خوشحال میشم کمک کنم!هدف م:تلاش برای ساختن جامعه ای با زنان اگاه و عاقل 
2740

این قرص برا عفونت باکتریایی هست 

عفونت بنده خدا قارچیه باید کولتریمازول واژینال استفاده کنه

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

پمادکلوتریمازول واژینال هر شب به مدت یک هفته 

فوکونازول سه تا دونه. 

به فاصله سه روز    

بعنی یکی امشب  و یکی سه شب بعد 

و ..

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
وای من یک عمر با عفونت زندگی کردم اخرش کورتاژ نجاتم داد  هیچ قرص و طب سنتی جواب نگرفتم

کورتاژ عفونت منو صد برابر کرد در حدی ترشحاتم زیاد شده بود پد میزاشتم نگم که چقدر خارش داشتم 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
احتمالا قارچ باشه پماد کلوتریمازول ۲٪ واژینال(اگه متاهله) هرشب یه اپلیکاتور استفاده کنه یه پماد ا ...

گفتم بهشون پماد رو بخرن ممنونتم خوب میشه؟

زندگی مثل آیینه است☁️✨️
گفتم بهشون پماد رو بخرن ممنونتم خوب میشه؟

خارش و اینا برطرف میشه

ولی بعدش باید بره دکتر معاینه بشه که زخم نشده باشه و عفونت دیگه ای نباشع در کنار این قارچ

لطفا بگو حتما بعدش بره دکتر

معاینه بشه

مامایی مادرانگی های منو کامل میکنه🥰سوال راجع به مامایی داشتین خوشحال میشم کمک کنم!هدف م:تلاش برای ساختن جامعه ای با زنان اگاه و عاقل 
2706