2733
2739
عنوان

سوزش و خارش شدید واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 36 پست
خیلی حالش بده

آخی عزیزم 

منم این عفونتو داشتم درک میکنم چقدر سخته 

دکتر به من گفت تو خونه ش ورت نپوش 

ناحیه کلا همیشه خشک باشه  و با سشوار خشک کنه بهتره 

برا خارش قسمت بیرونی به من گفت وازلین بزنم ولی حس خوبی بهش ندارم شاید خودش عامل عفونت باشه 

یه تشت پوست انار ، جوش شیرین و سرکه سفید بشینه توش

من از سال ۹۲ تا ۹۴ خارش شدید داشتم از دکتر جواب نگرفتم و بارها تو تشت سرکه و پوست انار و جوش شیرین نشستم که یکم آروم شدم ولی درمان قطعی عنبر نسارا بود که داغ کردم و روش نشستم دودش رفت تو واژنم و کاملا خوب شدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کورتاژ عفونت منو صد برابر کرد در حدی ترشحاتم زیاد شده بود پد میزاشتم نگم که چقدر خارش داشتم 

ای بابا ... نه من نجات داد فکر کنم حدود ۱۰ ۱۵  سالی درگیر بودم 

طبیعت گرد هستم⛰🌳🌲بدون ریختن زباله، بدون تخریب، بدون سر و صدا، بدون آسیب به حیوانات، بدون کشف حجاب، بدون هنجارشکنی   بی حجابی حقوق زن نیست! اضافه حقوق مرده   
خارش و اینا برطرف میشه ولی بعدش باید بره دکتر معاینه بشه که زخم نشده باشه و عفونت دیگه ای نباشع در ...

جانم میشه درخواستمو قبول کنی شخصی پیام بدم

زندگی مثل آیینه است☁️✨️
2731
خارش و اینا برطرف میشه ولی بعدش باید بره دکتر معاینه بشه که زخم نشده باشه و عفونت دیگه ای نباشع در ...

عزیزم کنارش قرص دیگه ایم بخوره الان فعلا مترونیدازول ۵۰۰ خورده

زندگی مثل آیینه است☁️✨️
عزیزم کنارش قرص دیگه ایم بخوره الان فعلا مترونیدازول ۵۰۰ خورده

میتونه فلوکونازول ۱۵۰ یه شب. درمیون بخوره

من میگم با همون کرم فعلا خارش برطرف شه تا بعد

مامایی مادرانگی های منو کامل میکنه🥰سوال راجع به مامایی داشتین خوشحال میشم کمک کنم!هدف م:تلاش برای ساختن جامعه ای با زنان اگاه و عاقل 
میتونه فلوکونازول ۱۵۰ یه شب. درمیون بخوره من میگم با همون کرم فعلا خارش برطرف شه تا بعد

سه تا باید بخوره یه شب درمیون

مامایی مادرانگی های منو کامل میکنه🥰سوال راجع به مامایی داشتین خوشحال میشم کمک کنم!هدف م:تلاش برای ساختن جامعه ای با زنان اگاه و عاقل 
2740
میتونه فلوکونازول ۱۵۰ یه شب. درمیون بخوره من میگم با همون کرم فعلا خارش برطرف شه تا بعد

سلام عزیزم صبحت بخیر 

صبح ماهانه شد اون ترشحات سفید عفونی دیگه نیست اما خارش خیلیی شدیدی داره حال نداره کلا اون پمادو فقط شب به شب بزنه یا تو طول روزم بزنه؟

زندگی مثل آیینه است☁️✨️
سلام عزیزم صبحت بخیر  صبح ماهانه شد اون ترشحات سفید عفونی دیگه نیست اما خارش خیلیی شدیدی داره ...

این ترشحات قبل پریودی زیاد میشه

همون شب بزنه دوساعت روش بخابه

خوب میشه

اگه خارش بیرونی هم داره از همون کرم یکمی بزنه ب جایی ک میخاره

این ترشحات قبل پریودی زیاد میشه همون شب بزنه دوساعت روش بخابه خوب میشه اگه خارش بیرونی هم دا ...

عزیزم کرم چیو بزنه به اونجا که میخاره؟

دیشب زد روش تا صبح خوابید الان هم توش میخاره هم بیرون

زندگی مثل آیینه است☁️✨️
عزیزم کرم چیو بزنه به اونجا که میخاره؟ دیشب زد روش تا صبح خوابید الان هم توش میخاره هم بیرون

همون کلوتریمازول رو

یکمی بگذره خارش میوفته

2706