2733
2734
عنوان

سوزش و خارش شدید واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 36 پست
واژنو کورتاژ کردی یا رحمو؟؟؟

سر سقط کورتاژ شدم 

طبیعت گرد هستم⛰🌳🌲بدون ریختن زباله، بدون تخریب، بدون سر و صدا، بدون آسیب به حیوانات، بدون کشف حجاب، بدون هنجارشکنی   بی حجابی حقوق زن نیست! اضافه حقوق مرده   
همون کلوتریمازول رو یکمی بگذره خارش میوفته

سلام عزیزم اون خانومه باهام تماس گرفت 

میگه خدا خیرش بده عفونتی که داشتم با همون یکبار مصرف دیشب پاک شد 

الان درد شدید سوزش و خارش شدید داره و میگه لبه های واژنش خیلی هم قرمز شده حتی صبح پریود بود الان خونریزیش هم کمه 

زندگی مثل آیینه است☁️✨️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون کلوتریمازول رو یکمی بگذره خارش میوفته

صبح گفتین بیرون واژنشم از همین کلوتریمازول بزنه ولی هنوز نزده اگه تاثیر داره بزنه

صبح هم پریود شده الان پاکه پاک شده پریودش 

زندگی مثل آیینه است☁️✨️
صبح گفتین بیرون واژنشم از همین کلوتریمازول بزنه ولی هنوز نزده اگه تاثیر داره بزنه صبح هم پریود شده ...

عزیزم اره بیرون هم بزنه میتونه ان ان هم بگیره بزنه

اگه خون ریزی داشته و قطع شده احتمال اینکه زخم دهانه رحم گرفته باشه هست

بگو بره دکتر معاینه کنه حتما

مامایی مادرانگی های منو کامل میکنه🥰سوال راجع به مامایی داشتین خوشحال میشم کمک کنم!هدف م:تلاش برای ساختن جامعه ای با زنان اگاه و عاقل 
2731
سلام عزیزم اون خانومه باهام تماس گرفت  میگه خدا خیرش بده عفونتی که داشتم با همون یکبار مصرف دی ...

کرم ان ان برای بیرون بگیره اونم خوبه

از همین کرم هم میتونه بزنه

ولی این کرم رو باید تا اخر بسته استفاده کنه

شبی یک اپلیکاتور تا تموم شه

مامایی مادرانگی های منو کامل میکنه🥰سوال راجع به مامایی داشتین خوشحال میشم کمک کنم!هدف م:تلاش برای ساختن جامعه ای با زنان اگاه و عاقل 
کرم ان ان برای بیرون بگیره اونم خوبه از همین کرم هم میتونه بزنه ولی این کرم رو باید تا اخر بسته اس ...

سلام عزیزم من باز مزاحمتون میشم ببخشید 

عزیزم از اون موقع دوبار رفته پیش دکتر دارو مصرف کرده تا دارو تموم میشه دوباره عفونت سفید میزنه 

فقطم سوزش داره چیز دیگه ایی نداره

زندگی مثل آیینه است☁️✨️