2733
2734
سلام گلم منم هفت ماهه از همسرم دورم اون خودش منو گذاشت خونه پدرم ودنبالمم نیومده منم حس میکنم طلس ...

روش من برای چشم زخمه .طلسم خیلی سنگین باشه باید آدم مطمئن باشه باطل کنه برات

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
دیگه حاضر نشد حرف بزنه  فقط منتظرم تو دادگاه ببینمش

متاسفم عزیزم .ببخش اینو میپرسم مطمنی با کسی‌ نیست؟

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روش من برای چشم زخمه .طلسم خیلی سنگین باشه باید آدم مطمئن باشه باطل کنه برات

بازم ممنون

احتمال چشم زخم هم هست

آلن میام خصوصی

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
2731
نه مطمن نیستم از کجا بفهمم😔

درکت میکنم کاش آدم دليل قانع کننده ای پیدا کنه. اسم همون طرف ک شک داری و مادرش رو کاغذ بنویس با اسفند و زاج دود کن ببین چطور میشه حالت اینا برای چشم زخمه و انرژي منفی اون شخص

2740

اسی جون برات دعا میکنم حرفاتو کاملا درک میکنم چون زندگی منم با جادو وطلسم از هم پاشوندن .الانم بعد چند سال کاری کردن که هیچکس منو نمیبینه .تعریف از خودم نباشه ولی قیافم معمولی رو به بالا .اخلاقم خوبه متواضع هستم ودرعین حال اجتماعی وشاغلم ولییی هیچچچج

عزیز طلسم علائم داره طلسم جدایی معمولا زن و مرد وقتی دورن دلتنگن وقتی نزدیک میشن نفرت عجیب از هم میگ ...

واقعا نفس تنگی موقع رابطه؟ من پرسیدم از یه دکتر گفت طبیعیه

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱
2706