2752
2734
یکاری بیا خصوصی بهت میگم انجام بده حالت خوب میشه .الکی هم جدا نشو

ممنون عزیزم

آخه پول وکیلم دادیم دیگه فک نکنم جای برگشتی باشه شوهرم ک حتی نمیخواد نگام کنه😭

خداوندا شبم را روز گردان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ممنون عزیزم آخه پول وکیلم دادیم دیگه فک نکنم جای برگشتی باشه شوهرم ک حتی نمیخواد نگام کنه😭

چرا مشکل خاصی داشتید مگه؟یا خدای نکرده خطایی سر زده ازت ک نمیبخشه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

از همون فردای عقد مشکلات عجیب غریبم شروع شد

مثلا شوهرم موهامو دید ک فره بعد عصبانی شد که چرا تو نامزدی موهات صاف بود چرا اتو کردی چرا با موهای واقعیت نیومدی و.... یه شری سر همین قضیه ب پا شد ولی خب حل شد

عید نوروز شد ما رفتیم کربلا دایی زنداییمم همون خونه ای بودن ک ماهم بودیم شوهرمم باهامون بود خیلی خوش گذشت

دوباره فردای برگشتنمون شوهرم زنگ زد ک چراااا اونروز ک باهم حرم بودیم دوستت زنگ زد بهت تو گوشیو برداشتی مگه نگعته بودم خوشم نمیاد جلوی من با دوستات انقد حرف بزن

حالا همونموقع اصلا به روش نیوورد !!!!! بازم ترسیدم گفتم عزیزم اینکه مهم نیست و ببخشید و اینا

ولی اون تو گوشش نرفت حتی حاضر نشد بیاد منو ببینه تا اینکه وقت مشاوره گرفتیم رفتیم ک مشاورم گفت این چیزا ک مهم نیست شوهرت حساسیت و کنترلش بالاست...

دیگه گذشت و تو این ۴ ماه ایرادای الکی و سرد شدناش و عصبی شدناش بیشتر و بیشتر شد تا اینکه یه روز بی دلیل تلفنمو جواب نمیداد منم زنگ زدم مادرشوهرم

اونم گفت پسرم دیگه نمیخوادت و برو پی زندگیت.....( تو تاپیکای قبلی اینو کامل تعریف کردم)

من چندبار رفتم زیر سرم چندبار فکر خودکشی ب سرم زد چند بار ب خواهرش زنگ زدم پیام دادم ولی فایده نداشت جواب نمیداد...( خواهرش بامن خیلی خوب بود)

خدا میدونه چی گذشت بهم بدترین قسمتشم اینه که ذره ای از چشمم نمیوفته و هنوز بهش علاقه دارم با اینکه ۲ ماه منو ول کرد و رفت الانم وکیل گرفتیم منتظر وقت دادگاهیم که توافقی جدا شیم و شناسنامه سفید تحویل بگیریم.

حالا چیزی ک منو ترسوند این بود ک از یه حاج آقایی که خیلی تعریف شنیدیم سرکتاب گرفتیم گفت یه خانومی با مشخصات زنداییم شما رو طلسم کرده و تا این باطل نشه زندگیت سیاه خواهد موند...

من نمیخوام پای اجنه به زندگیم باز شه تا میتونم قرآن و دعا میخونم ولی انگار قضیه جدی تر از این حرفاست و اینم شنیدمه

که خیلیا با دعا زندگیشون خراب شده حتی آیه قرآنم داریم که همچین چیزی هست که بین زن و شوهر سردی بندازن...

الان نمیدونم باید چیکار کنم میترسم ازدواج بعدیمم خراب ش

لطفا نگید همه ی هدف زندگی شوهر نیست و برو کار کن تفریح کن خداروشکر بچه نداشتی....خودم همه ی اینارو میدونم

عزیز طلسم علائم داره طلسم جدایی معمولا زن و مرد وقتی دورن دلتنگن وقتی نزدیک میشن نفرت عجیب از هم میگیرن نفس تنگی موقع رابطه یا آغوش کشیدن .حتی خیلی ها صورت طرف رو خیلی زشت میبینن 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
چرا مشکل خاصی داشتید مگه؟یا خدای نکرده خطایی سر زده ازت ک نمیبخشه

والا همه میگن داره بهونه میاره

ولی خودش میگه دروغگویی فراموشکاری لجبازی...

مثلا یکی دوبار یه دروغ ریز مصلحتی گفتم یا یه چیزیو باید میبردم یادم رفت...

عزیز طلسم علائم داره طلسم جدایی معمولا زن و مرد وقتی دورن دلتنگن وقتی نزدیک میشن نفرت عجیب از هم میگ ...

من این علائمو ندارم ولی فک کنم اون داره

حتی حاضر نبود تو صورتم نگاه کنه 

والا همه میگن داره بهونه میاره ولی خودش میگه دروغگویی فراموشکاری لجبازی... مثلا یکی دوبار یه دروغ ...

دلایلش قانع کننده نیست.باهاش حرف نزدی که دليل اصلیت چیه .

عزیز طلسم علائم داره طلسم جدایی معمولا زن و مرد وقتی دورن دلتنگن وقتی نزدیک میشن نفرت عجیب از هم میگ ...

سلام گلم

منم هفت ماهه از همسرم دورم

اون خودش منو گذاشت خونه پدرم ودنبالمم نیومده

منم حس میکنم طلسم شدیم

میشه منو راهنمایی کنی؟

آخه به استارتر گفتی بیاد خصوصی یه چیزی یادش بدی

اگه به منم یاد بدی،که شوهرم بیاد دنبالم

تااخرعمر دعا گوتم

راستی من نمیتونم درخواست بدم،اگه لازم شما درخواست بدید

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
2706