2737
2739

بچم کلا چیزی براش کم نمیزارم 

اما لوسشم نکردیم ک بگیم تا چیزی بخواد بش دادم ک اینجوری شده باشه

۴ سالشه دختره 

اصلا فعل های : نکن ، نداریم ، نیست ، نه ، براش معنا نداره 

بازبون خوش و مهربونی هرکاررررر کردیم با تشویق و جایزه و چمیدونم فرشته مهربون جایزه اورده و هر راه روانشناسانه ای ک فک کنید جواب نگرفتم 

دکتر بردم میگه بیش فعال و اوتیسم نیست ،پس دردش چیه 

مثلا کاغذ خیس میکنه ریز میکنه کل فرشها و خونه و دیوارا رو به گند میکشه 

۱۰ بار از هر راهی ازش خواستیم نکنه بخدا کادو و جایزده دادیم ک نکنه و اگه نکنه چیزای دلخواهشو بدیم اثر نداشت

ازونطرف اون یکی  بچم دلش نقاشی میخواد ما جرات نداریم یه ذره کاغذ بیاریم بیرون دقیقا کل زندگیمونو این ۴ ساله هه به گند میکشه 

پدرش وقتی دید هیچ راهی اثر نداره به پلیس محله گفت بیاد بش بگه ، اونم اومد گفت کار زشتیه نکن و فلان ، قبول کرد اما فردا شبش تمام دفتر خواهرشو اورد همون کارو باش کرد و ما دو نفری کل خونه رو یه روز کامل نشستیم تمیز کردیم ، باباش عصبانی شد با دسته کفگیر چوبی محکم زد رو پشتش یدونه 

گفت باشه باشه قووووول دیگه اینکار رو نمیکنم 

۱۸ ساعت !!! بعدش مجدد دفتر مشق خواهرشو اینکار کرد و کل خونه به گند کشیده شد 

معمولا وقتی خوابیم یا حمومم یا حیاطو میشورم و نیستم سریعععع اینکارو میکنه 

منم متاسفانه امشب پریودبودم خسته بودمم فردام مهمان داریم 

اومدم دراز بکشم اتاق خواب 

یهو با لبخند اومده میگه ببین چیکار کردم : وای خدای من تمام خونه با کاغذ خیس ک رو شیشه ها مبلها درو دیوار و فرش تلویزیون چسبیده بود و لک شد 

گرفتم محکم چنتا زدم پشتش و دستش 

گفتم خو چرا اینطور میکنی 

میشینه گریههههه که کاش بمیری و فلان 

بخدا نمیفهمم چرا کاری ک میدونه تنبیه میشه رو مجدد انجام میده یعنی از تنبیه شدن لذت میبره ؟؟؟ 

ناراحتی اعصاب گرفتم از دستش ، دکترا همه میگن سالمه حتی مشاوره بردمش 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم پیامتو کامل نخوندم اما بچ ی ۴ ساله رو زدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنظرم حق داره تحمل ادمم یه حدی داره بچه ها بعضی وقتا خیلی غیرقابل تحمل میشن

گــر قــیامت قــصه بـاشد، مـن کــجا بــینم تـو را... 💔🖤
2742
گلم پیامتو کامل نخوندم اما بچ ی ۴ ساله رو زدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس لطفا بخون 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .

نه شیطون من بچه از این شیطون تر دیدم جیش میکردم سطل برنج دوبار تلویزیون سوزاندن و خیلی کارای وحشتناک دیگه.اما الان که بزرگ شدن خیلی با این...لطفا تنبیهش نکنین بدنی...باهاش قهر کنین 

2738

اینکاروانجام بده جواب میگیری چن روز هرکاری کرد هیچ واکنشی نشون نده وقتی اومد بهت گفت نه اخم کن نه به روش بخند نه هیچی ،هیچ حالتی تو صورتت ایجادنشه وهیچ حرفی نزن یه نگاه کوتاه بهش بکن دو ثانیه ای و انگار اصلا نشنیدی وندیدی کارات که تموم شد برو اون قسمتو تمیزکن وبازم هییییچی بهش نکن حتی یه اخم کوچولو یا یه کلمه حرف چن روز بگذره قشنگ خودش میزاره کنار تضمینی

..........

نه بابا از اون کار خوشش میاد

خواهر منم همین وضعیتو با دستمال کاغذی داره

جدی پای پلیس محله رو باز کردی؟  

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

عزیزم ببین بچه ها اصلا واکنش خوبی نسبت به تنبیه بدنی نشون نمی دن و فقط بدتر میکنن. به جاش باید منطقی صحبت کنه باهاش تا خودش بفهمه کارش بده

بخدا تمام طلاهامم فروختم ارزوهاشو ک نقاشی کرده براش خریدم چیزی کم نمیزارم تو اوج خستگی و کارمم براش وقت میزارم بهترین مهدهای خصوصی ، گرونترین وسایل ، لباساش و همه چیش انواع کلاسایی ک علاقه داره پولشو جور کردم فرستادم ، باباش دو شیفت میمونه ک چیزی کم و کسر نداشته باشه دکترای یزد و اهواز میبرمش پیش دکترای شهرستان خودمونم نمیبرم ک بگم کارشون بده و فلان 

اما باز اینجوری میکنه و بعد خیلیا برچسب مادر بد که بچه رو زده بم میچسبونن 

چرا کسی از دید من اوضاع رو نگاه نمیکنه 

خستم خیلی خستم بخدا 

2706