2752
2734
عنوان

کمک کنید فک کنم بچم مشکل روانی لذت از تنبیه داره 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4329 بازدید | 107 پست
به این باور برس که اگه محل ندی به این کارش ترک میکنه با این کار جلب توجه میکنه

اینم امتحان کردم بدترررررررر شد 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
احتمالا امکانات بازی و سرگرمی به اندازه کافی براش مهیا نیست که بتونه خودشو تخلیه کنه، امکاناتی که فع ...

سرسره استخر توپ و چرخ فلک زمینی بخدا براش خریدم تو حیاط خونه گذاشتم باورت میشه مردم مسخرم کردن ک پارکو خریدی برلش 

ولی فقط یک روز لذت برد و روز بعد باز شروع کرد کارای بدشو 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
عزیزم ببین بچه ها اصلا واکنش خوبی نسبت به تنبیه بدنی نشون نمی دن و فقط بدتر میکنن. به جاش باید منطقی ...

بخدا دیگه مستاصل شدم نمیدونم چه خاکی تو سر کنم بخدا خستم مشکل مفصلی گرفتم از بس دستم به تمیزکاری بود از دستش

بخدا دیگه مستاصل شدم نمیدونم چه خاکی تو سر کنم بخدا خستم مشکل مفصلی گرفتم از بس دستم به تمیزکاری بود ...

میفهمم عزیزم ، شاید بیش فعاله سعی کن در روز ازش کار بکشی تا انرژی برای خراب کاری نداشته باشه مثلا بهش کار بزن یا یه بازی سخت باهاش بکن یا یه کاری کن خسته بشه بخوابه 

خب کاغذ خیس ریخته ول کن بابا جمع میشه من پسرخالم خونشون آتیش زد چیزی بش نگفتن بچه هست دیگه بزار راحت ...

اخه ادم میاد خونمون نمیدونی چقدر حرف بارم میکنن ک کثیفی و فلان من هرچی قسم و ایه که بچس میریزه میگن مام بچه داریم بگو نریزه نمیریزن دیگه 

بعد بچه هام خونه مردمممم بشدتتتتت اروم و مودب و ساکتن 

هرچی میگم بخدا زلزله است کسی حرفمو باور نمیکنه ، افسردگی گرفتم دیگه

بخدا تمام طلاهامم فروختم ارزوهاشو ک نقاشی کرده براش خریدم چیزی کم نمیزارم تو اوج خستگی و کارمم براش ...

بخدا حق داری الان هم یه عده میان میگن اعصاب نداری بچه دار نشو در حالی که اصلا درک ندارند 

تمام سال های تحصیلی نون و پنیر می بردم مدرسه فامیلمم حاجی بود و اینچنین شد که شدم حاجی نون پنیری 😅😅😅
میفهمم عزیزم ، شاید بیش فعاله سعی کن در روز ازش کار بکشی تا انرژی برای خراب کاری نداشته باشه مثلا به ...

جدیدا میارمش میگم کلوچه بپزیم باهم دوساعت سرگرم قالب زدن میکنمش و خودش میزاره فر کمکم و کلی ذووووق میکنه 

ازش میخوام کمکم کنه تو جمع کردن خونه و فلان گوش میده و انجام میده 

بعد ک میخوابیم یواشکی دم صبح پامیشه میره اینکارو میکنه 

کاغذ نباشه دم دستش میره کارتنی پلاستیکی چیزی پیدا میکنه ریززز میکنه به کل خونه و مبل و شیشه و درو دیوارو مچسبونه و ما صبح پامیشیم سوپرایز میشیم 

اخه ادم میاد خونمون نمیدونی چقدر حرف بارم میکنن ک کثیفی و فلان من هرچی قسم و ایه که بچس میریزه میگن ...

چاردیواری اختیاری بابا بچه اسمش روشه بچه بزار بچگی کنه پ منزوی بشه بازی نکنه شیطنت نکنه من ک بچم هرکار دلش بخواد تو خونه بکنه راحته راحت تهش جمع میشه بابا حرص چیو بخورم بچم بزنم ک کوووون همسایه خنک شه 

فکر کنم مجسمه ساز ماهری بتونه بشه یا کاشی و چینی ساز

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706