2733
2734
عنوان

کمک کنید فک کنم بچم مشکل روانی لذت از تنبیه داره 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4416 بازدید | 107 پست

شایدم هنرمند یا طراح قابلی بشه 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
جدیدا میارمش میگم کلوچه بپزیم باهم دوساعت سرگرم قالب زدن میکنمش و خودش میزاره فر کمکم و کلی ذووووق م ...

من بچه بودم هرجا کاغذ میدیدم ریز ریزشون میکردم یبار کل مدارک مهم شوهر عمم پاره کرده بودم و الان همش ب عنوان خاطره میگن و میخندن تازه چیزی هم بم نگفتن چون بچه بودم مطمئنا اگه میفهمیدم ک اینکار نمیکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی کوچیکه هنوز یه مدت تمام دفتر وچیزای کاغذیو توجایی بزارین که دستش نرسه برداره وحتی اصلن ندونه کج ...

اون یکی دخترم مدرسه میره طفلی همش حبسش میکنم تو اتاق یواشکی باید بنویسه یا تکلیف انجام بده 

تا میفهمه داره مینویسه یا چیزی میره پشت اتاق جیغغغغغغ که باز کن بمنم کاغذ بده و نمیزاره اون کارشو بکنه 

کلاس ریاضی فرستادم بزرگه رو طفلی هیلی اذیته از دست این ۴ ساله 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
جدیدا میارمش میگم کلوچه بپزیم باهم دوساعت سرگرم قالب زدن میکنمش و خودش میزاره فر کمکم و کلی ذووووق م ...

افرین عزیزم کارت عالیه . سعی کن آخر شبا ازش کار بکشی که دیگه تا صبح بیهوش باشه مثلا طی بده دستش که تمیز کنه یا دستمال بده هم خودش ذوق می‌کنه هم کار یا میگیره هم اینکه خسته میشه می‌خوابه. در کل سعی کن حواسشو پرت کنی که اصلا این کارا یادش بره با قصه خوندن یا کاردستی درست کردن اینا.

خواهر منم که بچه بود کل اتاقامون رنگی بود با مداد رنگی بزرگ که شد دیگه نمی‌کرد .

پس لطفا بخون 

خمیر بازی بده .خمیر نون بهش بده.

موم زنبور بده ماساژ بده بازی کنه .گل بازی بکنه بیرون .کیک بده بپزه .مدل بازی خمیری دوست داره کمکش کن آروم بشه

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
من بچه بودم هرجا کاغذ میدیدم ریز ریزشون میکردم یبار کل مدارک مهم شوهر عمم پاره کرده بودم و الان همش ...

خاطره جون این هر روز و هرساعت حتی کاغذ و رسید خریدها رو هرجا ببینه جمع میکنه و اینکارو میکنه 

بخدا خیلی از دستش عاجزم 

نمیدونم چه کنم 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .

چه غلطا نکردیم بچگی مامانم یکبار نزد منو ادم شدم

نکنید توروخدا گناه داره بچه نزنید 🥺

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

عزیزم بچس چه توقعی داری 

فعل منفی استفاده نکردید ولی با فعلهای مثبت پدرشو درآوردید 

اون حق داره بازی کنه کثیف کاری کنه 

خیلی براش چهارچوب گذاشتید 

یه مدت آزاد بذارش بذار بریز بپاش کنه

مادرم با افتخار🥰، تمام وقت😍😍😍

اولا که در اولین فرصت با یه روانشناس تربیتی خوب مشورت کنید. 

دوما این روش‌هایی که به کار بردید اصلا روانشناسی نیس... 

بچه ی شما میدونه با چه راهی جلب توجه کنه! 

به جای بکن نکن ای کاش بهش یک محدودیت می‌دادید که انجام می‌داد، مثلا در حمام یا حیاط یا زیرانداز... 

سوم ارتباط تونو باهاش بهتر کنید. بغل، بازی بوس و... 

چهارما این که اون فقط چهارسالشه! 

پنجما که تاکید می‌کنم خودسرانه عمل نکنید، روانشناس برای همین وقتاس 

اون یکی دخترم مدرسه میره طفلی همش حبسش میکنم تو اتاق یواشکی باید بنویسه یا تکلیف انجام بده  تا ...

منم همین بودم 🤣😶چه رو اعصاب بودم خبر نداشتم 🤦‍♀️

اینجور وقتا مامانم سرمو بند میکرده به یکچیزی یا میبردتم بیرون چیز میز میخریده برام

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2706