2737
2739
عنوان

کیا بچه هاشون الرژی شدید دارن؟

272 بازدید | 19 پست

پسر من ۵ سالشه. یک ساله الرژی گرفته😢😢😢هر روز کلی عطسه میکنه. بینیش خیلی مواقع کیپه. تک سرفه هم داره در طول روز.  کلی دکتر هم بردم. متخصص الرژی هم بردم. اما خیلی فایده نداره😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینطوریم کلا تابستون

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
2731

بالاترین دکتر هم بری 

تشخیص اینکه بچه به چی الرژی داره رو میسپره به خودت 

مثلا باید بگردی ببینی چی هست که مصرف میکنه و حالشو بد میکنه

من در تمام عمر اینگونه سفر کردم "گیلان به سمت مشهد وگیلان به سمت قم"

دختر منم همینه دکتر گفت به خاک دست نزنه 

پفک، چیپس، سوسیس کالباس فست فود، سس اینا رو نخوره بهتر میشه

از وقتی پرهیز میکنه خیلی بهتره

راستی توی میوه ها هم انگور، خربزه، هندونه نخوره

عَسى‌ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئاً وَ هُوَ خَيْرٌ لَكُمْ وَ عَسى‌ أَنْ تُحِبُّوا شَيْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَكُمْ؛ چه بسا چيزى را ناخوش داريد، در حالى كه خير شما در آن است و چه بسا چيزى را دوست داريد، در حالى كه ضرر و شرّ شما در آن است.  

پسر منم 4سال و نیم 

خارش بینی و آبریزش بینی و عطسه مخصوصا زمانایی ک از خواب بیدار میشه 

فوق تخصص آلرژی بردم قوری شستشوی بینی فقط داده 

یه فوق تخصص دیگ می‌بردم همش ستیریزن اینا میداد 

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
2740
بالاترین دکتر هم بری  تشخیص اینکه بچه به چی الرژی داره رو میسپره به خودت  مثلا باید بگرد ...

منی که هنوزم هنوزه خودم نفهمیدم آلرژیم از چیه

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
منی که هنوزم هنوزه خودم نفهمیدم آلرژیم از چیه

مادر من خیلی زحمت کشید 

اخرش فهمید به پر مرغ داخل بالشت حساسم 

پیدا کردنش سخته....

آلرژن ها رو حذف کن مثلا عروسک های خز و پولیشی رو جمع کن بریز تو کیسه گره بزن یا تو ویترین در بسته رختخواب ضد حساسیت براش تهیه کن ادویه رو از غذاها حذف کن چیپس و پفک و... حذف کلا باید مدارا کرد چاره ای نیست  دارویی اگر دکتر میده مرتب بده میگن تو بلوغ احتمال اینکه بهبود پیدا کنند هست دختر منم همینه یا سینوس هاشه یا ریه یا کهیر میزنه یا اگزما رو پاش لپش و... فقط باید مدارا کرد البته میگن کلنیک اسم و آلرژی تهران واکسن می‌سازه برا آلرژی اول تست میگیره تا آلرژن ها معلوم بشن بعد براشون واکسن میسازه

مادر من خیلی زحمت کشید  اخرش فهمید به پر مرغ داخل بالشت حساسم  پیدا کردنش سخته....

اوف من که رد دادم،یه روز میبینی به بوی سیگار حساسیت دارم بعد فرداش بوی سیگارم کاری نمیکنه.

یه روز بوی سبزی سرخ شده

یه روز بوی عطر 

یه روز هیچی به هیچی عجیب غریبم😬😬

بالشامونم پر نیست

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
اوف من که رد دادم،یه روز میبینی به بوی سیگار حساسیت دارم بعد فرداش بوی سیگارم کاری نمیکنه. یه روز ب ...

میدونی مشکلت با اصلاح مزاج ممکنه رفع بشه؟

دختر منم همینه دکتر گفت به خاک دست نزنه  پفک، چیپس، سوسیس کالباس فست فود، سس اینا رو نخوره بهت ...

اصلااااا نمیخوره اینا رو.  ولی باز تک‌و توک سرفه داره. و عطسه😢😢