2733
2764
عنوان

خرید ۱۳ صفر😍🤩

1249 بازدید | 108 پست

اینا رو گرفتم به نیت ۱۳ صفر

حلقه واسه ازدواج خوب

ماشین برای خرید ماشین بهتر

جاکلیدی واسه خرید خونه 

انشالله 

اگه تا سال دیگه نترکیده بودم میام میگم چی شد😂

البته خرید نرفتم اینا رو داشتم استفاده نکرده بودم  نیت کردم و گذاشتم کنار 

انشالله همه حاجت روا بشن

حتی خرافات هم باشه یه انرژی مثبته 

البته که خیلی ها هم نتیجه گرفتن🤩😍

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...

ایشالا که حاجتروا شی..................

خودمو.......آرزوهامو.......دلسوزی کردن اطرافیان ..........قضاوت اطرافیان............ مسخره کردناشونو......مسافرتی که دوست دارم برم........خونه ایی که دوست دارم بخرم...............همه رو به خدا سپردم....  

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

منم عکس خریدمو بزارمم؟؟

بذار دلمون وا شه  

خودمو.......آرزوهامو.......دلسوزی کردن اطرافیان ..........قضاوت اطرافیان............ مسخره کردناشونو......مسافرتی که دوست دارم برم........خونه ایی که دوست دارم بخرم...............همه رو به خدا سپردم....  

منم رفتم سوپر پسرم هر مدل لپ لپ دید جارو کرد 

سال دیگه به چی میرسم؟😑😂

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

منم به نیت اشتی با عشقم گل 

و بهم رسیدنمون حلقه گرفتم دعا کنین

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
کسی هدیه بده به یکی چی حساب میشه😐🤣

راست میگی ها  من برا دختر دوستم آیینه خریدم

2706