2737
2739
شوهرم خیلی پسر دوسته اصلاً رابطش با دختر بچه ها خوب نیست استرس داره نکنه بچمون دختر باشه اصلا خوشحال نیست که من حامله ام البته به اصرار بقیه خودش خواست که بچه دار بشیم منم بخاطر رفتار اون خیلی ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من عاشق پسر بودم. بی نهایت جبهه گیری می کردم. اصلا تحمل هیچ دختری رو نداشتم.

ولی الان روز 1000 دفعه خدا رو شکر می کنم که بچم دختر شد.

خدا خودش بهتر می دونه چی بهتون بده.
2728
منم عاشق پسر بودم و از اونحایی که اکثر مردها هم پسر دوست دارن ولی اصلا بروز نمیداد و هر موقع ازش میپرسیدم میگفت فرقی نمیکنه برام
ولی روزی که فهمید نی نی پسره داشت داشت از خوشحالی بال درمیاورد و برق خاصی توی چشماش بود و منو توی سونوگرافی بیمارستان صارم بوس میکرد
یادش بخیرررر
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
2738
شوهر من برعکس خیلی دختر دوسته و همش استرس داشت نکنه بچه پسر شه. خودم زیاد فرقی برام نداشت. راستش یک کم گرایش به پسر داشتم. اما از لحظه ای که فهمیدم دختره عاشقش شدم ... وقتی تو شکمم بود و لگد میزد بهش یگفتم دخترم! داری کارمیکنی مامانی! و تو دلم قند آب میشد

دختر پسر نداره. هر چی که هست ایشالا سالم باشه. اگرهم پسر شد تو راحت تری ...کاش پسر شه استرس نداشته باشی و از حاملگیت لذت ببری
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔