2733
2734
عنوان

آمپول زولیر.زرافیل

5261 بازدید | 31 پست

سلام دوستان من آسم و آلرژی شدید دارم به همراه سینوزیت همش سرفه و تنگی نفس شدید دارم انقد کورتون خوردم خسته شدم دیگه از بارداری هم میترسم دکتر بهم پیشنهاد آمپول زولیر یا ایرانیش زرافیل و داده تا حالا کسی استفاده کرده؟ عوارضی نداره

نفسم بند نفس های تو شد.. خدایا ممنونم ازت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم من زدم تنها آمپولی که نجاتم داد زولیر بود

سلام عزیزم . ممنون میشم درخواست دوستیمو قبول کنی در مورد آمپول زولیری که زدی ازت سوال دارم آخه منم بیمارم و دکتر پیشنهاد داده این آمپولو .

یام همین جا جواب سوالمو بدی کلی دعات میکنم 

2742

سلام گلم ببخش اینجا این سوالو میپرسم.شما آموزشگاه رانندگی پارسیان ثبت نام کردید؟چجوری بود راضی بودید؟گواهینامه گرفتید؟

همیشه مراقب حرف هایی که میزنی باش               مخصوصاوقتی عصبانی یادلخورهستی                 بعضی کلمات همچو ترکشی میماند که کنارقلب مینشیند...نمیکشد...ولی تا اخرعمر عذاب میدهد   
سلام گلم ببخش اینجا این سوالو میپرسم.شما آموزشگاه رانندگی پارسیان ثبت نام کردید؟چجوری بود راضی بودید ...

سلام عزیزم نه نگرفتم هنوز ولی همه اساتید شم خوب نیستن خانم باش باغی و آقای موسوی فقط خوبن. ولی افسر هاش خیلی سخت گیرن

2738
سلام عزیزم . خوبی ؟ به سلامتی زدی آمپولو ؟ چند ماه باید بزنی شما؟ و اینکه مشکل شما آسم هستش یا کهیر ...

سلام عزیزم من آسم آلرژیک شدید دارم فعلا یدونه زدم فعلا که اثری نکرده اما دکترم گفت باید حداقل ۳ تا بزنی امروز دومی شو میزنم انشالله که خوب میشم میام خبر میدم

سلام زدی اون امپول رو منم دکترم گفته زولیر بزنم شما چرا زولیر نزدی 

سلام عزیزم دکترم گفت ایرانی شم خیلی خوبه منم زدم خارجی و بیمه ام نمیده هزینه شو.

2706