2733
2739
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 644484 بازدید | 29349 پست
حدود دو هفته س سرفه دارم علائم سرماخوردگی به هیچ وجه خداروشکر یه شربت از داروخونه گرفتم اون خیلی خ ...

مستقل جونی نگران نباش

الان فصل آلرژیه

حتی اگه سابقه نداشتی ممکنه یهو بروز کنه

منم همسرم سرفه داره که گفتن احتمالا به خاطر گرده گل و ایناست

خونه جدید همسایه ها درخت دارن و احتمال می دم برای اون باشه.

نگران نباش اما اگه دیدی طولانی شد که دکتر گوش و حلق و بینی برو که خیالت راحت بشه

ببخشید واقعا نمیدونم نظر بدم که به نفعت بشه یا خدای ناکرده ضررت چون تجربه ای تو این کار ندارم ولی ...

ممنونم از راهنمایی تون عزیزم.❤️❤️

اینجا تنها هستم و شهر خودم نیست که خجالت بکشم نشناسند منو😢

تره بار اینجا رو بلد نیستم ولی میپرسم و میرم.

همسرم بیماری دوقطبی داره که الان توی فاز افسردگی شدید رفته به طوریکه خودمم افسرده شدم و نمی تونه کار کنه.

با زبون خوش

با دعوا

با تهدید

هر جوری بگید گفتم اما نشد.

پدرش پول بهمون میده خیلی ناراحتم مثلاً یه کش مو بخوام بخرم باید از پدرش پول بگیرم و بگم برای چی.

جز اینها بدهی هم داریم...

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم کارت بیاد میتونی وام یک میلیونی رو بگیری . روش نقد کردن هم از راه حساب بورسی ، د ی ج ی کالا و ...

من اینسری وام ده تومنی ویپاد برام شارژ میشه یعنی میتونم تو حساب مفیدم نقدش کنم؟ کار خاصی لازمه بکنم یا مثل واریز عادی؟پولی بغیر از پول وام تو حساب باشه چی بازم فقط از رو اعتبار کم میشه؟

2731
ایشالا که حالش عالیه تیکرت نوشته ۹ هفته مونده😍

ممنون عزیزم

اره ولی فک نکنم تا اونموقع بموونه🤭

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  

سلام دوستان من تازه با تاپیک  شما اشنا شدم رفتم تاپیک قبلی دیدم بسته شده میشه برا اولین بار منو راهنمایی کنید چطوری با ده میلیون هم خرج خونه هم وام و پس انداز  دو نفر هستیم هرماه۴/۶۰۰میلیون قسط میدیم ۸۸۰ تومن کرایه بقیهشو چطور تقسیم کنم تا اخرماه کم نیارم

میگم مستقل پول ریختی بمونه یا چی  نمیدونم این سکه چطوریه 🤣🤣🤣

بازای هر صد هزار تومن در هر ۲۴ ساعت (فکر کنم) یه سکه بهت تعلق میگیره

هر چه موجودی بیشتر ، زمان کمتر و اگر موجودی کمتر ، زمان بیشتری میخاد تا سکه هات زیاد بشه

مثلا اگر وام ۵۰ تومنی رو یکساله بخای… باید پنجاه تومن سه ماهه بذاری تو ویپاد

۱۰۰ تومن رو ۴۵ روز بذاری و …

2738
سلام دوستای گل ،این شکوفه های نارنج ،که با کمک دخترای گلم امروز رفتم جمع کردم ،مربا بهار نارنج خیلی ...

واااای خیلی بوی خوبی داره این بهار نارنج

الانم که فصلشه

شمال الان بوی بهار نارنج میده فقط

خیلی دوست دارم مرباشو یاد بگیرم ولی شنیدم آسون نیست

من غنچه هاشو میریزم تو قوری چایی

همه م دوست دارن عطرشو

عرقشم که عالیه… یه کم میریزم تو شربت 

مربای پوست نارنجم خوبه اخه… وااای عاشقشم… الانم تموم کردم🥺

سلام دوستان من تازه با تاپیک  شما اشنا شدم رفتم تاپیک قبلی دیدم بسته شده میشه برا اولین بار منو ...

عزیزم دو تا تاپیک مدیریت هست

یکیش بسته س ولی دومی بچه ها فعال هستن

تشریف ببرید اونجا

اساتید بنامی مثل معصومه جون هستن

موفق باشی❤️

سلام دوستای قشنگم امیدوارم حالتون خوب باشه جیگرا

خداروشکر تاپیک باز شد

دوستتون دارم هوارتا

مستقل جونم انشالله زود زود خوب بشی

ستاره پاییز خونه چی شد؟

عاطفه جان بشین همینجا که نشستی دنبال دردسر میگردی؟جمع کنی پهن کنی مگه فقط خاوره؟

محی جون اوضاع همگی قاطی پاتی شده

ما که هیچی دیگه یک ماهه کامل کار نکردیم اوضاع داغونه،سیل قسطا راه افتاده دوست دارم بزنیم به بیابون 🤣🤣🤣خداروشکر خونه پُره

بچه ها منم وام یکساله نوشتم دوتا یکیش سومی افتادم یعنی ماه دیگه،یکیش آخرین نفر اسفند 

حالا خوبیش اینه نفر آخر نفر اول سری بعد میشه

ماه دیگه ۳۰ میاد تو دستم.وام مهر همسرم ۲۳ اعتبار داره میخوام بگیرم یه تیکه طلا بخرم بی حرف پیش

من اینسری وام ده تومنی ویپاد برام شارژ میشه یعنی میتونم تو حساب مفیدم نقدش کنم؟ کار خاصی لازمه بکنم ...

بله عزیزم مثل همون واریز عادی انجام میشه و از پول وام کم میشه نه پولی که داخل حساب دارید .

2706