2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 692353 بازدید | 31141 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@masumehjoon    

سلام معصومه جونم خوب هستی عزیزم 

ی راهنمایی میکنی منو 

در مورد همون پست دیشبت ک گفتی اقتدار مرد رو نشکنید وقتی وسیله ای برا خونه میگیره 

چون من خودم مخارج دستم نیست 

دست همسرمه خرید اینا زیاد انجام میده 

قسطم زیاد داریم 

مثلا تایمی ک موعد چک و قسطاس میگم عزیزم کمتر خرید کن تا قسط هارو بدیم بعدش با خیال راحت خرید کنیم 

یعنی کارم اشتباهه؟

چون دیروز اومدنی تو ماشین صندلی عقب رو ک نگاه کردم 

اینو گفت ک چرا عقب رو نگاه کردی ببینی چیزی خریدم یا نه

اگه خرید بکنم میکی چرا خریدی 

خریدم نکنم ناراحت میشی 😄😄

حس کردم کارم اشتباه ک میگم چون میگه اگه وسیبه ای بگیرم من میگم چرا گرفتی 

مثلا امروز کرایه خونمونه من از ی هفته قبلش گفتم کمتر خرید کن نزدیک ۵ تومنه تا اونو بدیم 

حالا نمیدونم واقعا کدوم کارم درسته کدوم اشتباه 🙃🙃

راستش متوجه نشدم🥲 ولی ازاینکه حداقل پیامم رو جواب دادید برام باارزش بود،

فكر كنم خسته بودم بد توضيح دادم 😁

ببين الان فرض كن من پارسال ١٥ بهمن حساب بانك مهر باز كردم و ١٠٠ ميليون ريختم توى حسابم بعد الان ميخام وام بگيرم حالا اول بايد معدل حسابم رو حساب كنم براى اين كار مثلا امروز ٢ خرداد هست و ميخوام درخواست وام بدم بايد براى حساب كردن معدل بازه زمانى رو بزنم از ١٥ بهمن ١٤٠٢ تا ١٥ ارديبهشت ١٤٠٣ و اين دوهفته اخر ارديبهشت و اين دو روز خرداد توى معدل حساب نميشن در حاليكه توى حساب من پول بوده! 

حالا چرا حساب نميشن؟ چون كلا بانك مهر ماهانه امتياز حساب ميكنه نه روزانه ! 

يعنى بايد براى اينكه بخوام پولهاى دو هفنه اخير هم توى معدلم حساب بشه بايد صبر كنم تا ١٥ خرداد 

حتى اگر ١٤ خرداد هم بزنم معدل حساب نميشه بايد پايان روز ١٥ خرداد يعنى بعبارتى ١٦ خرداد بزنم محاسبه معدل وام تا كامل همه ماه خرداد رو حساب كنه 

اميدوارم ايندفعه خوب گفته باشم وسطش ده تا سوال دخترمم جواب دادم 😄 😊

قربونت برم عزیزم ♥️ لطف داری فدات شم  آره گلم درسته ...من رو اون صد دویست تومن هم حساب باز ...

فقط ميخواستم يك جمله بگم 

هزاااار ماشالله به صبر و حوصله و برنامه ريزي شما 😍😍🙏🏻

واقعا كمتر كسي حوصلش ميشه انقدررر بشينه رييز و دقيق برنامه ريزى كنه 

خدا قوت 👍

فكر كنم خسته بودم بد توضيح دادم 😁 ببين الان فرض كن من پارسال ١٥ بهمن حساب بانك مهر باز كردم و ١٠٠ ...

دوست عزیز ممنون از توضیحاتتون

من وقتی میخوام معدل حساب مهرو بگیرم فقط میتونم بازه زمانی یه ماهه رو انتخاب کنم 

بیشتر رو نمیشه انتخاب کرد

پسر خوشگلم خوش اومدی به زندگی من و بابایی😍😍
دوست عزیز ممنون از توضیحاتتون من وقتی میخوام معدل حساب مهرو بگیرم فقط میتونم بازه زمانی یه ماهه رو ...

كى حساب باز كردين؟  بعضي وقتا مخصوصا تو تعطيلات هم سيستمشون يكم مشكل داره روز ادارى امتحان كنين

سلام دوستان عزیز که فک میکنم خدا شماهارو نصیب من کرد که بهترین راهنمایی هارو داشته باشید،من رو هم در دورهمی تون پذیرا باشید،اول از همه از زندگیم بخوام بگم اینکه ما در حال حاضر یه سوپری داریم و من شیفت صبح میام و همسرم که از سر کار اومد باهم جابجا میشیم،و من الان سریع کارای مغازه رو انجام دادم که بیام پیش شماها  

كى حساب باز كردين؟  بعضي وقتا مخصوصا تو تعطيلات هم سيستمشون يكم مشكل داره روز ادارى امتحان كنين

از اسفند که حساب باز کردم همینجوریه

پسر خوشگلم خوش اومدی به زندگی من و بابایی😍😍
2706