2733
2739

اصلا وجود داره ؟اصلا اینکه میگن دعا کنید حقیقت داره؟کسی بوده از خدا چیزی بخاد شده باشه براش ؟من ک ندیدم پس کجاست این خدا کجاس

چون ندیدیش دلیل نمیشه وجود نداشته باشه که جونم ما اکسیژن رو نمیبینیم ولی این دلین نمیشه که اکسیژن وجود نداشته باشه

و اما نیمه شبی خواهم رفت .. از دنیایی که مال من نیست.. از زمینی که بیهوده مرا به ان بسته اند ..                          "احمد شاملو"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هم با دعا داده هم نداده

ولی مطمئنم وقتی نداده یعنی به صلاحم نبوده

الان یه بچه از ما سوزن بخواد میدیم؟ هر چقدرم گریه کنیم نمیدیم چون میدونیم براش مضرره

در ثانی تو احادیث هست وقتی میمیریم آرزو میکنیم کاش هیچ دعایی از ما مستجاب نمیشد چون خدا بجای براورده نشدنش بهمون پاداش میده

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...

من با وجود تمام بی اعتقادی هام وجود خدارو عجیب باور دارم

شماهم در کنار صبر و تلاش نظاره کن که گاهی اوقات وجودشو چطور به رخت میکشه

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

ببین بعضی وقتا واقعا طوری میشه ک حس میکنی هیچکسی نیست به دادت برسه.....من خودم مشکلات زیاد داشتم وواقعا گاهی خسته شدم بدجوری.اما از طرفی بعضی چیزا دیدم تو زندگیم ک یقین دارم خدا هست .....

2738
دارم میمیرم دیگه کم آوردم آخه کجاست این خدا 

خدا همینجاست

صبر رو باید یاد بگیری خدا میخواد یه چیزی یادت بده

فکر کن اون چیه که باید یاد بگیری

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...

بله وجود داره..

بعضی چیزا رو بدون این که چیزی رو بخوام پیشاپیش به من داده.مثل سلامتی..از اول تولدم روزیمو بهم رسونده..

بعضی چیزا رو هم با دعا بهم داده..مثل همسر خوب..فرزند خوب..

بعضی دعا ها رو هم مستجاب نکرده..لابد صلاحم نبوده.. روزی به کسی علاقه داشتم و جور نشد..چقدر گریه کردم..رشته مورد علاقمو قبول نشدم با این حال که خیلی تلاش کردم.

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
من با وجود تمام بی اعتقادی هام وجود خدارو عجیب باور دارم شماهم در کنار صبر و تلاش نظاره کن که گاهی ...

من تو زندگیم هیچ وقت هیچی از خدا ندیدم هرچی دعا و اینا هم خیچ اخه مگه میشه ی بار برامن نخاد حداقل ی بار صدای منو میشنید

خب ی بارم ک شده ی نشونه بده ک وجود داره ک اصلا هست 

عزیز دلم بعضی اوقات ما ادما از وجود خدا غافلیم مثل الان که شما دودل هستی که خدا وجود داره یانه اول از همه ما باید به این ایمان داشته باشیم که خدا به هر چیز تواناس و گاهی اوقات ما دعامون براورده نمیشه دلیل این نیست که خدا ما رونمیبینه خدا بهتر از هرکسی از دل ما خبر داره و میدونه چه چیزی به سلاحمونه 

و اما نیمه شبی خواهم رفت .. از دنیایی که مال من نیست.. از زمینی که بیهوده مرا به ان بسته اند ..                          "احمد شاملو"
2706