2733
2734
عنوان

کسی تاحالا ویارش آب بوده؟

69 بازدید | 11 پست

اصن آب نمیتونم بخورم شربت آبلیمو حتی دوغ و ابمیوخ طبیهی هم نمیتونم بخورم تا اب میخورم حتی کم پنج دقیقه نکشیده بالا میارم ...فقط خونه مامانم میتونم یکم بخورم..

دلستر میتونم بخونم که بخاطر قندش دکتر منع کرده..

قرص ضد تهوع و سرم اینام تاثیری نداره

احساس میکنم دارم از تشنگی هلاک میشم...

کسی راه و چاهی بلده؟

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سر بارداری اولم اینطور بودم.سعی کن چیزای آبکی نخوری.

اب بدنت رو با چی تامین میکردی؟

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2731
قند خون داری؟؟

نه ندارم ولی یه مدت بس که جای آب هندوانه خوردم قند رفت روی ۹۳ که دکتر گفت دیگه باید چیز شیرین نخوری 

نه ندارم ولی یه مدت بس که جای آب هندوانه خوردم قند رفت روی ۹۳ که دکتر گفت دیگه باید چیز شیرین نخوری& ...

عا گفتم احتمالا لب مرزی ک گفته نخور چون برا کسایی ک اینجو ین دلستر منع نمیشه...غذا میتونی؟؟

عا گفتم احتمالا لب مرزی ک گفته نخور چون برا کسایی ک اینجو ین دلستر منع نمیشه...غذا میتونی؟؟

اره غذا میتونم فقط آب نمیتونم بخورم...

هیچیم جای آب رو نمیگیره 

من معمولا شبا و صبح زود تهوع داشتم .ظهر خوب بودم غذا و آب میخوردم ولی شب که میشد هر چی میخوردم بالا ...

منم سه ماهم پرشده کاش خوب شم 

مردم از بی آبی...

نمیتونم هیچ رژیم غذایی خاصی رو رعایت کنم بخاطر کم آبی 

میترسم قند بگیرم

من وقتی با غذا مایعات می خورم تهوع می گیرم ولی اگه با فاصله بخورم مشکلی پیش نمیاد.صبحا مثلا اصلا نمیتونم چای با صبحونه بخورم یا بین غذا مایعات نمیتونم بخورم.