2733
2734
من تو زندگیم هیچ وقت هیچی از خدا ندیدم هرچی دعا و اینا هم خیچ اخه مگه میشه ی بار برامن نخاد حداقل ی ...

ببین دوست عزیزم من تا همین پارسال بعد از هشت سال صبر و تلاش و دعا به هیچ‌کدوم از خواسته هام نمیرسیدم ولی خب ی سال تو اوج خستگی و ناامیدی ب طرز عجیبی در عرض چند ماه ب چیزایی ک برام ب رویا تبدیل شد رسیدم و بهت قول میدم شمام میرسی منتها ب وقتش

دست از تلاش برندار نا امید نباش خدایی هست ....

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه ی بارم ک شده حرف دل منو گوش بده اصلا نمیخام ب صلاحم باشع 

شاید یه حکمت و درسی توش وجود داشته باشه 

و اما نیمه شبی خواهم رفت .. از دنیایی که مال من نیست.. از زمینی که بیهوده مرا به ان بسته اند ..                          "احمد شاملو"

تاپیک اخرمو ببین 

دیروز وقتی برگشتم خونه فهمیدم خدا چقدر بزرگه منی ک اینستا ندارم تو گوشیم برای سرک کشیدن نصب کردم 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2731

سلام کاربر گرامی، بله خداوند وجود دارد و وقتی در اوج ناامیدی که از همه جا امیدم قطع شده بود، با صدا زدنش از ته دل به کمک من و خانواده ام آمد؛نه یک بار بلکه به دفعات متعدد؛خدا همیشه به تمام بندگانش کمک می کند و فقط کافیست به‌ حقانیت وجودش شک نکنیم و باور داشته باشیم، موفق باشید