2737
2739
۱۴تیر شد ۸سال و تمام این ۸سال درد کشیدیم بابام پیرمرده صدساله شده ظاهرش ولی ۵۰سالشه ببینی باور نمیکن ...

منم مامان بزرگم داقون شده .تامیام لبخندبزنم یادمامانم میفتم مامانم ۵۶سالش بود جوون خوشگل مهربونم اصلامامانم آروم بودوغیبت نمکرد.به کارتون خوابهاغذامدادباینکه خودش مریض بود مطمینم بهشتی شده چون اینجا خیلی دردکشید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دقیقا،ظرف گرفته بود داخل کمد گذاشته بود ،کتری و قوری،وسایل دکری که هیچ وقت ازشون استفاده نکرد،النگوه ...

الهی😢😢😢😢

من بعد از تو اگرچه نمردم...... اما..... تمام شدم در دلتنگی🌙 خدایا خسته شدم از قسمت و حکمت.... این بار فقط برایم معجزه کن.....
عزیزم چه درد بزرگی داری خدا به دلت صبر بده تاپیکاتو دیدم  🖤🍀🕊

ممنونم عزیزم😔

من بعد از تو اگرچه نمردم...... اما..... تمام شدم در دلتنگی🌙 خدایا خسته شدم از قسمت و حکمت.... این بار فقط برایم معجزه کن.....
2731
واای کاشکی ندیده بودم این تاپیکو😔 خدارحمتش کنه عزیزدلم🖤

ممنونم عزیزم خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه

منم هر وقت تو همچین تاپیکایی میرم انقد اشک میریزم ک تا یک روز بعدش سر درد دارم.

خیلی سخته.

کاربری شش ساله ام رو ترکوندنMiinnaaaسابق هستم.
2740