2733
2734
وای الهی بمیرم میدونی تا یه حدی درک میکنم چی میکشین، چند روز پیش وسایل پسرمو نگاه میکردم دیدم زمستون ...

عزیزم

چه درد بزرگی داری

خدا به دلت صبر بده

تاپیکاتو دیدم 

🖤🍀🕊

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
وای الهی بمیرم میدونی تا یه حدی درک میکنم چی میکشین، چند روز پیش وسایل پسرمو نگاه میکردم دیدم زمستون ...

ای وای من خدا رحمتش کنه عزیز

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
عزیزم چه درد بزرگی داری خدا به دلت صبر بده تاپیکاتو دیدم  🖤🍀🕊

قربونت عزیزم برای این که کسی تاپیکام رو نخونه یه مدت کلا حذف کاربری زدم اما دلم طاقت نیاورد دوباره برگشتم واقعا روزهای سختی رو پشت سر گذاشتیم که پایان تلخی داشت همش فکر میکردم پایان سختی آسانیه اما نبود 

من تنها برادرم رو ۸سال پیش ازدست دادم ۱۷سالش بود هنور دارم میسوزم

منم فقط ی برادرداشتم 

فاتحه میفرستم برای برادرت

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
قربونت عزیزم برای این که کسی تاپیکام رو نخونه یه مدت کلا حذف کاربری زدم اما دلم طاقت نیاورد دوباره ب ...

برای خواهرت فاتحه میخونم

قربونت عزیزم برای این که کسی تاپیکام رو نخونه یه مدت کلا حذف کاربری زدم اما دلم طاقت نیاورد دوباره ب ...

❤🌿

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
منم فقط ی برادرداشتم  فاتحه میفرستم برای برادرت

اخی عزیزم چقدر دلم گرفت باامضات دلم میخواد زار بزنم داداش من شب ۱۹رمضان شب قدر ۱۴تیر فوت شد وای چی کشیدیم .برای برادرت فاتحه خوندم روحش شاد.

میشه برا تنها برادر ازدست رفتم صلوات بفرستید.ممنون.
اخی عزیزم چقدر دلم گرفت باامضات دلم میخواد زار بزنم داداش من شب ۱۹رمضان شب قدر ۱۴تیر فوت شد وای چی ک ...

خیلی سنگینه داغمون 

خیلی 

خداوند برادر عزیز شما رو و برادرمظلوم من رو با امام حسین محشور کنه 

نثار روح همه ی در گذشتگان فاتحه و صلوات میفرستم 

خیلی سنگینه داغمون  خیلی  خداوند برادر عزیز شما رو و برادرمظلوم من رو با امام حسین محشور ...

خیلی بخدا داداش من مظلوم وساکت وافسرده چقدر غمش وسط قلبم آشیونه کرده  

میشه برا تنها برادر ازدست رفتم صلوات بفرستید.ممنون.
عزیزم روز تولدش بود چندسالگی چطور فوت شدن بمیرم براش

بله روز تولدش 

تولد ۲۲سالگی ش ۸تیرامسال

2706