2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعاً من هیچ وقت فکر نمی‌کردم داغ ببینم ،هر بار فکر میکنم یه کابوسه

عزیزم خدا صبر بده غصه نخور خدا رحمتشون کنه کاش میتونستم مرحم دلت بشم ولی باغصه خوردن درست نمیشه گلم بزار زمان مرحم زخم دلت بشه قرآن براش بخون 🖤

خدایاسه چیز تو زندگی قشنگن: 'خانوادم' 'انعکاس صداشون' 'تصویر شون تو اینه' 👩‍❤️‍👨🧒🏻🧒🏻🧒🏻👶🏻 خدایا مواظب خانوادم باش به خودت میسپارم❤❤
یه داغ روی دل که هیچ وقت سرد نمیشه ولی کنار میای یعنی مجبوری محکومی به کنار اومدن ولی خدا نکنه مادر ...

واقعاً همین طور هست ته قلب آدم میسوزه ولی زندگی میکنی

بابای عزیزم سر سجاده نماز مرد هنوز اون اتاقی ک بابام توش مرده رو درش باز نکردم دلم نمیاد برم تو اون ...

خدا رحمتش کنه اما به نظرم خیلی خوب که همیشه سالم و سلامت دیدیش

عزیزم خدا صبر بده غصه نخور خدا رحمتشون کنه کاش میتونستم مرحم دلت بشم ولی باغصه خوردن درست نمیشه گلم ...

ممنون عزیز دلم شما بچه های سایت همیشه بهم لطف داشتین،راستش بعد رفتنش اصلا نمیتونم سمت نماز و قرآن برم😔

همسرم.همه زندگیم 

سخته واقعا خیلی سخته ،هر کسی جایگاه خودش رو تو قلب آدم داره نمیشه داغ ها رو با هم مقایسه کرد و حتی نوع از دست دادن ها ، بعضی اوقات میگم من چطور هنوز زندم

ممنون عزیز دلم شما بچه های سایت همیشه بهم لطف داشتین،راستش بعد رفتنش اصلا نمیتونم سمت نماز و قرآن بر ...

گلم با تقدیر نمیشه جنگید باید قوی بمونیم باید تکیه گاه بقیه عزیزانمون باشیم باید صبور باشیم به خدا بسپاریم هرچند سخته ولی باید قبول کنیم همه یه روز رفتنی ایم قرآن و نماز ایمان قلبی تو محکم تر میکنه ثوابش هم بهش میرسه امتحان کن گلم 🤍🤍

خدایاسه چیز تو زندگی قشنگن: 'خانوادم' 'انعکاس صداشون' 'تصویر شون تو اینه' 👩‍❤️‍👨🧒🏻🧒🏻🧒🏻👶🏻 خدایا مواظب خانوادم باش به خودت میسپارم❤❤
سخته واقعا خیلی سخته ،هر کسی جایگاه خودش رو تو قلب آدم داره نمیشه داغ ها رو با هم مقایسه کرد و حتی ن ...

من همیشه فکرمیکردم اگه همسرم نباسه میمیرم.اون رفت ولی من هنوز هستم چقدر با تایپیکت اشک ریختم.طوری شده هرشب ارزو میکنم توخواب ببینمش چه روزهایی باهم داشتیم ۱۲سال زندگی.همسرمنم۳۹سالش بود

گلم با تقدیر نمیشه جنگید باید قوی بمونیم باید تکیه گاه بقیه عزیزانمون باشیم باید صبور باشیم به خدا ب ...

می‌دونی من آدم مذهبی نیستم اما به خدا خیلی وابسته بودم ،نماز و روزم رو تا سعی داشتم قضا نمی‌کردم( منت نمیزارما اینا رو گفتم فقط حدود اعتقاداتم دستت بیاد) بعد از لحاظ حجاب و این چیزا هم کلا عادی هستیم،خواهرم که بیمار بود من خیلی دعا و چله می‌گرفتم و انگار غرق شده باشم همش چنگ میزدم احساس میکردم و مطمئن بودم خوب میشه همیشه بهش میگفتم ،امید میدادم،از خوابام میگفتم

من همیشه فکرمیکردم اگه همسرم نباسه میمیرم.اون رفت ولی من هنوز هستم چقدر با تایپیکت اشک ریختم.طوری شد ...

الهی فدای دلت بشم😭هر چقدر خاطرات آدم بیشتر باشه آدم غمش بیشتره ،دقیقا منم همین طور واقعا الان تعجبم از حالم اما خب بالاخره آدم اون خلا رو داره همسر عزیزت چند وقته رفته؟

2706