2733
2734
شوهرت چطوره مگه؟ ببخش میپرسم،اما گاهی اوقات ممکنه با تغییر رفتار خود آدم طرف تغییر کنه.

خدا رو شکر از قبل بهترم🥺

خیلی اذیت شدیم😓

خیلی اذیتم میکنه بد ددهنی و دست به زن تو بارداری هم کتک میزنه نمیتونستم راه برم یه مدت به مامانش گفت دیگه ب۶ این غذا نده بذار کس و کارش بیان🙂

خدا رو شکر از قبل بهترم🥺 خیلی اذیت شدیم😓 خیلی اذیتم میکنه بد ددهنی و دست به زن تو بارداری هم کتک ...

الهی عزیز دلم،بدون دلیل؟بهانش چیه آخه ؟با مادر شوهرت زندگی می کنی؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

بابای عزیزم سر سجاده نماز مرد هنوز اون اتاقی ک بابام توش مرده رو درش باز نکردم دلم نمیاد برم تو اون اتاق 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

یه داغ روی دل که هیچ وقت سرد نمیشه ولی کنار میای یعنی مجبوری محکومی به کنار اومدن

ولی خدا نکنه مادر یا پدر باشه انگار تا ابد یه چی تو زندگیت کمه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی هر آنچه که خیر است وما نمی‌دانیم...🥹♥️تیکر به وقت یه اتفاق خوب(:
عزیزم خدابهت صبربده.هرکس منم میبینه فکر میکنم چقدرخوبم حفظ طاهرمیکنم اما از درون داغونم 

واقعاً من هیچ وقت فکر نمی‌کردم داغ ببینم ،هر بار فکر میکنم یه کابوسه

پدر مادر  زنش دخترش ک هنوز بدنیا نیومده بود😭داداشم هنوز نفهمیده بود داره بابا میشه ک رفت

واای کاشکی ندیده بودم این تاپیکو😔

خدارحمتش کنه عزیزدلم🖤

خدایاسه چیز تو زندگی قشنگن: 'خانوادم' 'انعکاس صداشون' 'تصویر شون تو اینه' 👩‍❤️‍👨🧒🏻🧒🏻🧒🏻👶🏻 خدایا مواظب خانوادم باش به خودت میسپارم❤❤
واقعاً من هیچ وقت فکر نمی‌کردم داغ ببینم ،هر بار فکر میکنم یه کابوسه

تو زندگی منم مثل یه طوفان بود روزهایی که باهاش بودم فکر نمیکردم یه روزتنهام بزاره موقع خواب همیسه تو بغلش بودم.بهش میگفتم تنهام نزاری همیشه میگفت تا اخرش باهاتم هرروز به عکسش میگم ولی اینجا اخرش نبود

2706