2737
2739
چشمت بی بلا عزیزم. خیلی. استرس دارم. برا تبش  

چشم دعا میکنم 🌸

واقعا بهشت زیر پای مادران خدا حفظتون کنه 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
 چشم دعا میکنم 🌸 واقعا بهشت زیر پای مادران خدا حفظتون کنه 

خدا عزیزاتو  حفط کنه افسون مهربانم 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باز میری حرم ؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
@ملوسکتونم1     @کاربریپاکشده       @reyyhaan    &nbs ...

ممنون دوست عزیزم ان شاءالله به خوشی حاجت روا بشی 🤲

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2742

ممنون دوست عزیز زیارتت قبول باشه 

ان شاءالله خدا به دل مهربونت نگاه کنه و حاجت روا بشی🤲

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
@قدرتمندترینم۲     @ملوسکتونم1 ‍  @queenمریم     @کاربریپا ...

ممنونم عزیزم خیلی لطف کردی

استارتر خیلی محتاجم به دعا اسمم مریمه برام خیلی دعا کن ، برا خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم مهسا هم دعا کن

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ...
@ملوسکتونم1     @کاربریپاکشده       @reyyhaan    &nbs ...

💓💓💓💓

تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️

لطفا واسه من دعا کن 

(black pink in your area)💜🎶 당신을 안는 것은 세상🎶💜에서 가장 좋은 느낌입니다🐾🤍🦄 인생은 잠에서 더 아름답다 💚🌎🛳✈너의 목소리는 세상에서 가💜🎶🎻장 아름다운 멜로디내 마음이 부서졌어, 조심해I 🫀🩹
2738

عزیزم اگه دوباره رفتی حرم یا هرکی از دوستان رفت. توروخدا برای من دعا کنید جواب کنکورم خوب بیاد خیلی استرس دارم. فاطمه❤️

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍