2752
2734
@parsoon     @خانجووون     @hapoei     @نازی_خانوم_دخترمه &n ...

سلام ب روی ماهت گل جان انشاالله ب حق این اذان خوشبخت و عاقبت بخیر بشی و دلت بی غم باشه دوست عزیز

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهشا برای شفام دعا کن جواب ازمایشم خوب باشه ..برای سلامتی وعاقبت بخیری وطول عمرباعزت یاسمن وداداشش دعا کن...برای یه جوان که باید راه دور بره دعا کن کارهاش راه بیفته وسلامت بره وسلامت برگرده وموفق باشه....درامدمون ورزقمون فراوان بشه

2731
سلام ب روی ماهت گل جان انشاالله ب حق این اذان خوشبخت و عاقبت بخیر بشی و دلت بی غم باشه دوست عزیز

ممنون بابت دعای خیرتون 🌸✨️

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
@parsoon     @خانجووون     @hapoei     @نازی_خانوم_دخترمه &n ...

سلام عزیزم ❤

همیشه تو خیابون اصلی مشرف به خونمون روبروی حضرت سلام میدم.

به نیابت از شما دوست عزیزم😍

انشالله ضامن آهو شما رو شفاعت کنن گل🤲❤❤

گفتم خوشا هوایی کز باد صبح خیزد💖گفتا خنک نسیمی کز کوی دلبر آید❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
@sara7177b     @olga_slm     @xasd     @آندرومرا   &nbs ...

ممنون  خواهر عزیزم. ک یادم کردی. برای پسرم دعا کنید امروز واکسن ۱۸ ماهگیشو زد 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
ممنون  خواهر عزیزم. ک یادم کردی. برای پسرم دعا کنید امروز واکسن ۱۸ ماهگیشو زد

چشم

آخی 😍 در پناه خدا باشه 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
سلام عزیزم ❤ همیشه تو خیابون اصلی مشرف به خونمون روبروی حضرت سلام میدم. به نیابت از شما دوست عزیزم ...

خیلی خوشحالم کردی ممنونم ازت 😍🌹

اللّهُمَّ عجل لولیک الفرج 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
2706