2737
2739
سلام اگه دوس دارین بیاین جنسیت نی نی و علائمتون رو بگید بیشتر دلم میخواد اینو بدونم که حالت تهوع شدید ربطی به بچه دختر داره یا نه فرقی نمیکنه...
پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سر پسرم تهوع کمتری داشتم بالا نمیاوردم فقط حالتشو داشتم اشتهام زیادشده بود گرمایی شده بودم
سر دخترم تهوعم زیاد بود بالا هم میاوردم اشتهام کم شده بودم سرمایی شده بودم.
سر هر دو به بو حساس بودم و از مرغ متنفر بودم
هانی منم تقریبا مثل تو از هفته 6-7 تهوع شدید از شیرینی جات متنفرم ترشیجاتم دوس ندارم ولی ترش رو به شیرین ترجیح میدم
پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2740
من از هفته 6تا 16 حالت تهوع داشتم،صبحا خوب بودم،از ظهر میریختم بهم،دیگ قرص خوردم،الآنم بدون قرصم خوبم،بچم پسره اما آبجیم انقد صبحا حالت تهوع و ا س ت ف ... داشت،فشارش پایین و دو سه بارم سرم زد،بچش دختر بود، ربط داره یا ن رو نمدونم،
بچه ها میدونم خیلی زوده ولی ببینید میتونید حدس بزنید نی نی من چیه هفته 7 هستم بسیار تنبل و بی حال شدم خوابم کم شده حالت تهوع شدید اشتهام کم شده از شیرینی جات بدم میاد به هیچ غذایی علاقه ندارم ترش رو بیشتر از شیرین دوست دارم
2706