2737
2734

۱۲ سالشه بشدت دروغگو هست براش فرنی درست میکنم یک روز درمیون بعد از خوردن فرنی الان پیش پدرش برگشته میگه مامان چند وقت چند وقت بمن فرنی و غذا میدی؟ دوباره کی بهم غذا میدی؟  طوری بیان کرد که یعنی من بهش هیچ غذایی نمیدم در طول گرسنه هست  در صورتیکه روزی ۵ وعده غذا میخوره ی بار صبحانه دو بار ناهار و دوبار شام ب علاوه کلی خوراکی  .البته اینم بگم این دختر از زن سابق همسرم و ۶ سال با من زندگی میکنه و همو دوست داریم فقط اینو بمن بگین چیکار کنم اینقدر پیش دیگران این رفتار زشت نکنه از موقعیتش سواستفاده میکنه چون میدونه دیگران بهش دلسوزی میکنن بابت اینکه بچه طلاقه  مثلا تا مهمون میاد میگ هیچ خوراکی یا غذا نمی‌خورم یا دست پخت مامانم بده یا بابام بده در صورتیکه زندگی خوبی داره و دوست نداره از ما جدا باشه فقط پیش دیگران این حرفا رو میزنه وجه من و پدرش خراب میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو سنی هست که متوجه میشه،باهاش حرف بزنید،بگید که بابات رفتارش ناراحتید 

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷

با مادرس در ارتباطه، شاید اون بهش یاد میده، اخه زن سابق داداشم به بچه هاش یاد میداد اذیت کنن

گیجید هنوز فصل تردید گذشت ان قصه که گفتید و شنیدید گذشت، داعش به چراغ سبزتان هار شده از این همه خون چگونه خواهید گذشت!!؟؟ اگه یه بار میگم جاریم وسواسه تایپک دیگه میگم شلختس، یه تایپک میگم پولداره، یه تایپک میگم اهل رفت آمد نیست، یه تایپک میگم هررهفته گردش تفریح، یه تایپک میگم حسود، نگید دروغگو بدانید و آگاه باشید بنده شش تا جاری دارم با خودم هفتا میشم 😂😂😂😂به ارزوهایم قول رسیدن دادم😌

شما نباید کاری کنی باباش باید یادش بده این رفتارها زشته

بزرگترین سرمایه زندگی هر آدمی تحصیلاتش نیست، شغلش نیست، پولش نیست، حتی خانواده ش هم نیست... فقط و فقط دوستاشن... پس خانواده چی؟ خانواده رو بیاین بهش فکر کنیم کدوماشون سرمایه ی ما هستن؟ درسته اونایی که دوستامونن... ما با همکار به واسطه کار ارتباط داریم، با همسایه مون به واسطه اینکه خونه هامون نزدیک همه، با پدر و مادر و بچه هامون چون پدر و مادر و بچه هامونن، با همکلاسمون چون همکلاسی هستیم، با هر کسی یه دلیلی داره و اون که از بین بره بعد از یه مدتی اون ارتباطه کم میشه مگر اینکه دوست شده باشیم... دوست تنها کسیه که فقط و فقط و فقط  به خاطر خودش و به خاطر اینکه معاشرت باهاش به ما خوش میگذره ارتباط داریم، هیچ استفاده ی دیگه ای نداریم، هیچ منفعتی نیست، هیچ اجباری نیست، هیچ حکمی نیست، هیچ چیزی جز اینکه با این آدم به ما خوش میگذره.... «سروش صحت»
2740

با پدرش حدی صحبت کن و باهم ی راه تبیهی پیدا کنید 

مثلا قطع کردن خوراکی های خوشمزش 

یا چیزی ک خیلی دوست داره رو به مدت ی ساعت ازش بگیر 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2706