2733
2734

استادمه

حلقه نداره من ۲۱ سالمه اون ۳۴ تقریبا

من میخوام تلگرام بااون شمارم بهش پیام بدم شماره ام براش نمیاد میخوام بدونم متاهله یانه پیام بدم چی بگم چجوری بفهم متاهله یانه؟؟

امکانش هست بفهمه منم؟؟ لو برم 

اگه بفهمم متاهله یه خاکی میریزم توسرم توروخدا راهنماییی کنین بفهمم😞

زندگی چنان برمن غَضَب دارد، که انگار درمجلسِ خَتمِ پدرش خندیده ام...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب میتونی از یکی تو کلاس که میدونی آمار همه چیو داره بپرسی ببینی متاهله یا ن هرجور بپرسی اگه مرد وسوسه بشه چیزی نمیگه که تو بفهمی 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
وقتی به جای طویله دانشگاه قبول میشی

طویله جای شماست ازنوع حرف زدنت معلومه شایدم اونجا زندگی میکنی؟

زندگی چنان برمن غَضَب دارد، که انگار درمجلسِ خَتمِ پدرش خندیده ام...
وقتی به جای طویله دانشگاه قبول میشی

آروم باش ی نفس عمیییییق

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 
2738