2752
2734

استادمه

حلقه نداره من ۲۱ سالمه اون ۳۴ تقریبا

من میخوام تلگرام بااون شمارم بهش پیام بدم شماره ام براش نمیاد میخوام بدونم متاهله یانه پیام بدم چی بگم چجوری بفهم متاهله یانه؟؟

امکانش هست بفهمه منم؟؟ لو برم 

اگه بفهمم متاهله یه خاکی میریزم توسرم توروخدا راهنماییی کنین بفهمم😞

نیاز به یه اتفاق جدید دارم که دوباره حس کنم این زندگی ارزش جنگیدن داره و هنوز زیباست..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب میتونی از یکی تو کلاس که میدونی آمار همه چیو داره بپرسی ببینی متاهله یا ن هرجور بپرسی اگه مرد وسوسه بشه چیزی نمیگه که تو بفهمی 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
وقتی به جای طویله دانشگاه قبول میشی

طویله جای شماست ازنوع حرف زدنت معلومه شایدم اونجا زندگی میکنی؟

نیاز به یه اتفاق جدید دارم که دوباره حس کنم این زندگی ارزش جنگیدن داره و هنوز زیباست..
وقتی به جای طویله دانشگاه قبول میشی

آروم باش ی نفس عمیییییق

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 
خدایی شما بچه ها چتونه  یا عاشق مشاورتون میشین یا معلم یا استاد

ببخشید ازشمااجازه نگرفتم قبلش😬

ظرفیت یه دانشگاه رفتن نداری 

تو که داری بسه🧌🧌 چرابعضی هاعقده هاشون توتایک بقیه خالی میکنن؟

منظورم اینه ب جای بچه بازی درستو بخون  الان صد تا دختر عاشق این شدن

کلاس مابیشترشون متاهلن