2737
2734
عنوان

خدایا صبرم بده دختر دختر دروغگوم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 76 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

برام جالبه الان اگه دختر خودش بود میگفتی ادبش کنو فلانو بهمان تا فهمیدین دختر شوهشرش میگین پدرش ادبش کنه در صورتی ک شیش ساله داره براش مادری میکنه 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2740

حقیقتا خواهر زاده ام دقیقا همسن بچته، بچه خواهرمن هست باباش میاد میره شکایت میکنه ک مامان از صبح ی غذایی ب ما نداده فقط تلفن حرف میزنه

با اینکه خواهرزاده ام آصافه وزن داره. ب نظرم اول بلوف و زبون درازی بچه ها هست

صبور باش و حواله کن ب ی سمتت

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

اتفاقا با مشورت پدرش یه مدت از خونه دورش کنید . یک هفته خونه مادربزرگ یا مادر خودش و... 

اگر همسرتون تلگرام یا واتساپ و.. داره هر وعده که حاضر میشه عکس بگیر و براش بفرست از طرفی گاها ازش فیلم بگیر درحال خوردن و ویس هاش رو ضبط کن برای همسرت بفرست. 

بچه هم بترسون بگو اگر این اخلاقت رو کنار نزاری میبریمت پیش روانکاو بیمارستان بستریت کنه این حرف رو جلو همسرت بزن

بعضی بچه ها همینطورن شما که اینکارا رو نمیکنی پس به خودت نگیر.بی محلی کن به این حرفاش کم کم از سرش ...

آخه بخاطر همین حرفا چندبار دعوا شدید بین من و خانواده همسرم افتاد و آخر سر خودش اعتراف کرد دروغ میگه پیش جمع 

کسیکه 5 وعده غذا میخوره حتما از چهرش و اندامش مشخص میشه دیگه. 

حتی اگرم لاغر باشه از رنگ و روش معلومه خوب غذا میخوره

بهش بگو اینکارا رو  نکن ما ناراحت میشیم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706