2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسر من متاسفانه ۶ماهه سینه رو ول کرد

شیر خشک با پستونک نده.با قاشق بده.و کم کم قطغش کن.شینه ت رو شیرین کن تا مک بزنه.

از من میشنوی کلا پستونک و شیشه رو قطع کن .چون عاقل شده و خودش رو با مک‌زدن ب سینه خسته نمیکنه

دو روز ک گشنه بشه خودش دوباره سینه رو میگیره

تو مرا جان وجهانی
2740

گرسنه بخواباند بعد سینه ات بزار دهنت 

پسر من چهار ماهگی نه شیشه گرفت نه سینم

سه ماه طول کشید تا سینم بگیره 

شیر هشک هم گزاشت کنار 

آروم آروم 

بعد من دراز کشیدم کنارش شیر خورد 

یعنی مردم تا زنده شدم 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549
گرسنه بخواباند بعد سینه ات بزار دهنت  پسر من چهار ماهگی نه شیشه گرفت نه سینم سه ماه طول کشید ...

ولی عوضش راحت شدی. شیر خشک خیلی سخته. هی بشور بریز اماده کن. دارم دق میکنم. الان تو خوابم بزور میخوره. 

وزنشم کمه اخه😢

دختر من برعکس بود بعد دو ماه شیشه رو ول کرد سینه میخواست شیرمنم کممممم مگه شیر داشتم. به نظر من فقط باید صبوری کنی ت  توخواب شیر دادن خیلی جوابه. بعد اینکه چک کنی رفلاکس نداشته چون چهار و پنج ماه اوج رفلاکسه

قشنگیش به همینه خدا بهت نمیگه یهو غافلگیرت میکنه ...
دختر من برعکس بود بعد دو ماه شیشه رو ول کرد سینه میخواست شیرمنم کممممم مگه شیر داشتم. به نظر من فقط ...

پسر منم اینجوری شد دوماهگی ولی چون گریه میکرد همه گفتن گشنه اس بزور بازم شیر خشک دادم.

رفلاکس پنهان داره

2706