2737
2734

من که اصلا رو به راه نیستم خسته شدم دلم میخواد نی نیم هر چی زودتر بیاد دیگه 

تو فراموش نکن که بنده کوچکی داری با نوازشی و یا شاید تلنگری . آرام وجودت را ، همراهیت را ،مهربانی و بزرگی ات را برایم یادآوری کن …❣️خدایا شکرت 💜 خدایا مواظب زندگیم باش 🙏❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من وارد ماه ۸ شدم بچم پایینه انگار پاهاشو میزنه به انتهای واژنم خیلی اذیتم وقتی تکون می‌خوره دردم ...

منم همینجوری ام ولی بچه ی من با کلش فشار میاره به پایین حسه بدیه 😂

تو فراموش نکن که بنده کوچکی داری با نوازشی و یا شاید تلنگری . آرام وجودت را ، همراهیت را ،مهربانی و بزرگی ات را برایم یادآوری کن …❣️خدایا شکرت 💜 خدایا مواظب زندگیم باش 🙏❤️
۳۸ هفته ای چیزی نمونده که یکم تحرکات زیاد باشه فردا پس فردا میاد

تحرک دارم اما زیاد نه دلم میخواد دردام تو خونه شروع بشه نه با امپول فشار 

2740
منم اینجوریم پس راسته میگن پسررپایین میشه دختر بالا

ماهای اخر بچه میاد تو لگلن فک کنم کاری به پسر دختر بودنش نداره 

نه برا من از اول پایین پایینه الان ۷ ماهمه بالاتر از نافم نیومده 

نمیدونم همه مثه هم نیستن . منم پسره بچم ولی بعضی وقتا پایینه بعضی وقتا یکم میاد بالا 

نمیدونم همه مثه هم نیستن . منم پسره بچم ولی بعضی وقتا پایینه بعضی وقتا یکم میاد بالا 

اره شاید به مدل خوابیدن اینا باشه من دخترام همش زیر معده ام بودن اما این بالاتر از نافم نیومده