2410
2553
عنوان

جاری کوشون😂

407 بازدید | 26 پست

سلام دوستان چن روز پیش جاریم اومد خونه پدر شوهرم وسط سالن خونشون ایستاده بود با بچه خواهر شوهرم خوش و بش می‌کرد بعد از چن دقیقه تازه پشتش رو ب من کرد گفت سلام منم از جام بلند نشدم فقطگفتم سلام خلاصه اینکه قهر کرد و رفت از نشون بیرون شام هم نموند حالا مادرشوهرم اینا میگن مقصر تویی که بلند نشدی 

شاید باورتون نشه! برای بچم که عاشق انیمیشن محبوبش هست «از نیکودکور» پرده و فرش و روتختی شو با همون طرح محبوبش سفارش دادم برام انجام دادن اونم قسطی، امروز رسید 😍 کیفیت و طرحش عالییییه، شما هم برید بببینید، اینم لینک سایتشه.

اگر کل ست اتاق‌خوابتو بگیری 3 تا محصولم با هر طرحی که بخواید رایگان هدیه میدن.

2708
2714

عجب مادر شوهر سمی داری بگو اره اگه تو فرق قائل نشی بین ما مشخصه مقصر کیه زنیکه من باشم همون با عین صگ میزنمش به جاریمم میرینم قهر میکنم

در من امیدیست می آید و میرود ، ولی هرگز نمیگویمش بِدرود🌱♥️
عجب مادر شوهر سمی داری بگو اره اگه تو فرق قائل نشی بین ما مشخصه مقصر کیه زنیکه من باشم همون با عین ص ...

چ خشن😂🌸

🍂 هیچگاه  از گذشته کسی علیه او استفاده نکنید ، زیرا ممکن است خداوند گذشته او را آینده شما قرار دهد ... 🍂                                 🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸                                                   🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌸                            به امید ظهور آقا 🤍🙏                                 💞 و من گرفتاری هایم را سپردم به دستانِ پر توانِ یلِ ام البنین 💞 عباسِ بی ادعا 🤍🥺
2706